با سرویس پرواز گوگل ارزان تر سفر کنید

با سرویس پرواز گوگل ارزان تر سفر کنید

جدیدا سرویس پرواز گوگل یا Google Flights تغییراتی داشته است که شما را برای پیدا کردن یک پرواز راحت تر و آسان تر راهنمایی می کند.این سرویس آنلاین بر اساس قیمت های روزها یا هفته های قبل عمل می کند. اگر قیمت بلیط ارزان باشد -نسبت به سوابق قیمت بلیط ها- به شما پیشنهاد می دهد که فورا بلیط را تهیه کنید و اگر سیستم این سرویس تشخیص دهد در روزهای آتی قیمت بلیط کاهش می یابد به شما اطلاع می دهد تا در صورت امکان خرید بلیط را به تعویق بیندازید.

با سرویس پرواز گوگل ارزان تر سفر کنید
علاوه بر این نکاتی که گوگل در تهیه بلیط به شما گوشزد می کند (مثلا: به شما پیشنهاد می دهد «برای سه روز دیگر بلیط تهیه کنید»؛ یا حتی، «از یک فرودگاه دیگر پرواز کنید» که این باعث صرفه جویی در هزینه های شماست.) همچنین قیمت پروازهای مختلف را زیر ذره بین قرار می دهد و به شما می گوید با چه میزان اطمینان و چه درصدی این کاهش قیمت اتفاق خواهد افتاد. جالب تر اینکه مقدار قیمتی که احتمالا کاهش می یابد را نیز به شما نشان می دهد.

سرویس پرواز گوگل از طریق ایمیل قیمت پروازهای مختلف را به شما اطلاع می دهد؛ در کنار این به شما تغییرات احتمالی قیمت پروازها و مسیرهای مختلف را هم ایمیل می کند. علاوه بر این گوگل می گوید که رابط کاربری سرویس پرواز گوگل بر روی موبایل، به صورت یکپارچه است و ابزار جستجوی آن را با اپلیکیشن گوگل منطبق کرده است.

با سرویس پرواز گوگل ارزان تر سفر کنید

سرویس پرواز گوگل ، یک همسفر خوب

جالب است بدانید که این اپلیکیشن بر اساس اطلاعاتی که جمع آوری کرده است -و هرروز نیز آپدیت می شود- به شما در پیدا کردن بهترین هتل کمک می کند. بر این اساس، قیمت فعلی هتل را با قیمتهای معمول هتل و قیمت های گذشته هتل مقایسه می کند و به شما امکان می دهد که آن هتل را کرایه کنید و یا به دنبال یک هتل دیگر برای اسکان بگردید.

با سرویس پرواز گوگل ارزان تر سفر کنید
تغییراتی که در بالا گفته شد و همچنین امکانات بیشتر در هفته های آتی در سرویس پرواز گوگل قابل دسترسی خواهند بود و کاربران می توانند از این سرویس استفاده کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*