معاونان احتمالی هیلاری کلینتون

تیم کوک و بیل گیتس در فهرست معاونان احتمالی هیلاری کلینتون حضور دارند

اخیرا ایمیل‌هایی از نامزد ریاست جمهوری آمریکا منتشر شده است که بر اساس آن نام چندین شخصیت بزرگ دنیای فناوری در فهرست معاونان احتمالی هیلاری کلینتون حضور دارند. تیم کوک و بیل گیتس از شاخص‌ترین افراد حاضر در این لیست هستند.

در یکی از ایمیل‌های افشا شده، مدیر انتخاباتی کلینتون از افرادی نام برده که ممکن است به عنوان معاونان این کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا انتخاب شوند. در میان این افراد نام شخصیت‌های بزرگ دنیای فناوری به چشم می‌خورد. افرادی مانند تیم کوک (مدیر عامل اپل)، بیل گیتس (رئیس مایکروسافت) به همراه همسرش ملیندا گیتس، ماری بارا (رئیس شرکت جنرال موتورز) و اورسلا برنز (رئیس شرکت زیراکس) در فهرست معاونان احتمالی هیلاری کلینتون دیده می‌شوند. احمد موهتار کنت (رئیس شرکت کوکاکولا) از دیگر اسامی ذکر شده در این لیست پیش‌نویس است.

ویکی لیکس فهرست معاونان احتمالی هیلاری کلینتون را افشا کرد

از اوایل ماه اکتبر تا کنون هزاران ایمیل از جان پودستا، مدیر انتخاباتی کلینتون منتشر شد. ویکی لیکس این ایمیل‌ها را افشا کرده و پودستا نیز از هک شدن حسابش خبر داد اما هنوز هیچ یک از افشاگری‌های ویکی لیکس از سوی او تایید نشده است.

به نظر می‌رسد که این اسامی تنها برای گرم کردن تنور انتخاباتی هیلاری کلینتون معرفی شده‌اند و احتمالا خیلی گزینه‌های جدی برای مقام معاونی رئیس جمهور آمریکا نخواهند بود؛ چرا که هیچ یک از این افراد تجربه سیاسی ندارند و شاید خود آنها هم تمایل چندانی به این موضوع نشان ندهند. البته باید این احتمال را نیز در نظر گرفت که هیلاری کلینتون قصد دارد رابطه خوب خود با بزرگان دنیای فناوری مانند بیل گیتس و تیم کوک را حفظ کرده و از مشاوره نابغه‌های دره سیلیکون در برنامه‌های خود استفاده کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*