نرم افزار Pushbullet

امکان ارسال پیام‌های گوگل الو از طریق کامپیوتر با نرم افزار Pushbullet میسر شد

پس از انتشار رسمی اپلیکیشن پیام رسان گوگل الو (Google Allo) و عرضه آپدیت ۲.۰ آن توسط سازندگان، حالا امکان ارسال و دریافت پیام های اپلیکیشن الو از طریق کامپیوتر برای کاربران میسر شده است. البته گوگل بر خلاف دیگر شرکت‌ها، نسخه مخصوص دسکتاپ از پیام رسان الو را توسعه نداده و آن را با نرم افزار Pushbullet سازگار کرده است.

با نرم افزار Pushbullet می‌توانید پیام های گوگل الو را از طریق کامپیوتر ارسال و دریافت کنید

پوش بولِت یک نرم افزار معروف برای همگام‌سازی گوشی موبایل و کامپیوتر است که طرفداران زیادی دارد. حال گوگل سعی کرده تا با یکپارچه‌سازی این نرم افزار با پیام رسان الو، امکان رسال پیام‌ها از طریق کامپیوترهای شخصی را نیز فراهم کند. برای استفاده از این سیستم جدید، کافی‌ست آخرین نسخه از این نرم افزار و پیام رسان الو را از فروشگاه گوگل دریافت نمایید. بعد از ورود به این اپلیکیشن و با فعال کردن گزینه “Notification Mirroring”، می‌توانید نسخه دسکتاپ از نرم افزار Pushbullet را دریافت کرده و از طریق آن وارد حساب کاربری گوگل خود شوید.

شاید استفاده از نرم افزار Pushbullet نتواند همچون وجود یک کلاینت جداگانه برای Allo جذاب باشد، اما این ابتدای راه است و شاید در آینده، نسخه‌ی مخصوص دسکتاپ از پیام رسان الو، در اختیار کاربران قرار گیرد. در ادامه لینک دانلود این نرم افزارها به صورت جداگانه قرار داده شده است:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. تشکر از برنامه کاربردیتون سایتتونو به دوستان معرفی کردم به امید توفیق روزافزون