دوربین دوگانه ویوو ایکس 9 در تصویر تیزر جدید آن تایید شد

ساختار دوربین دوگانه ویوو ایکس 9 در تصویر تیزر آن تایید شد

امروز اولین تصویر تیزر مربوط به گوشی هوشمند ویوو ایکس 9 (vivo X9) منتشر شد. موردی که در این تصویر بیشتر به چشم می‌آمد، مربوط به دو عدد لنزی بود که احتمالا مربوط به ساختار دوربین دوگانه ویوو ایکس 9 باشد. 

دوربین دوگانه ویوو ایکس 9 در تصویر تیزر آن تایید شد

جالب است بدانید که گوشی ویوو ایکس 7 چهار ماه پیش توسط این شرکت چینی معرفی شد. در هر صورت می‌بایست به این موضوع اشاره کرد که بازار گوشی‌های هوشمند در چین بسیار رقابتی شده است و به منظور باقی مانده در این رقابت، کمپانی ها می‌بایست از هر نظر تمامی تلاش خود را بکار گیرند.

دوربین دوگانه ویوو ایکس 9 در تصویر تیزر جدید آن تایید شد.

البته همان‌طور که در تصویر سمت چپ مشاهده می‌کنید، هیچ نام و اسمی از گوشی آینده این شرکت برده نشده است. اما موضوعی که در آن کاملا واضح است مربوط به معرفی یک گوشی هوشمند جدید از سوی کمپانی ویوو خواهد بود که از دوربین دوگانه استفاده خواهد کرد. در هر صورت حدس می‌زنیم این ساختار مربوط به دوربین دوگانه ویوو ایکس 9 باشد.

اگر منظور از انتشار این تصویر نشان دادن قابلیتی از گوشی ایکس 9 باشد، پس بهتر است به این نکته نیز اشاره کنیم که چندی پیش خبرهایی منتشر شد مبنی بر آن که این محصول از چهار دوربین استفاده خواهد کرد؛ دو دوربین دوگانه که یک جفت از آنها در بخش دوربین اصلی به کار گرفته خواهد شد و  یک جفت دیگر نیز در دوربین سلفی استفاده می‌شود. در صورت وجود چنین ساختاری، ایکس 9 در نوع خود منحصر به فرد خواهد بود. در هر حال باید منتظر بود و دید که آیا دو دوربین دوگانه ویوو ایکس 9 عملی خواهد شد یا نه.

بر اساس گزارشات منتشر شده، ایکس 9 طی رویداد هفدهم ماه نوامبر این شرکت (بیست و هفتم آبان ماه) رسما معرفی خواهد شد. در نتیجه فرصت به منظور نمایش تیزرهای جدید از سوی این شرکت برای این گوشی نسبتا زیادی است.

از نظر مشخصات فنی، ویوو ایکس 9 از چیپست اسنپدراگون 653 کوالکام به همراه چهار یا شش گیگابایت حافظه رم استفاده خواهد کرد. علاوه بر آن میزان حافظه داخلی پیشفرض این گوشی نیز برابر با 64 گیگابایت خواهد بود. جالب است بدانید که در نسخه پیشین (ایکس 7) ویوو از تراشه اسنپدراگون 652 استفاده کرده بود.

در مورد دوربین دوگانه ویوو ایکس 9 نیز باید گفت که در ساختار یکی از آنها احتمالا از سنسور IMX260 سونی استفاده شود. همان‌طور که احتمالا می‌دانید این حسگر بسیار سطح بالا بوده و در دوربین سری گوشی های گلکسی اس 7 سامسونگ نیز وجود دارد. در هر صورت مسلما در آینده نزدیک خبرهای بیشتری در مورد این گوشی منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*