گلکسی اس 7 صورتی

مژده به دوست داران خوش سلیقه پرچمداران؛ گلکسی اس ۷ صورتی عرضه شد

سه روز پیش خبری درباره معرفی یک گوشی هوشمند به رنگ صورتی توسط سامسونگ منتشر کرده و در آن شانس دو پرچمدار کنونی این شرکت یعنی گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج (Galaxy S7 & Galaxy S7 edge) را برای دریافت این رنگ بالاتر دانستیم. چرا که با وجود بازنشستگی اجباری گلکسی نوت ۷، اکنون پرچمداری بر دوش این مدل‌ها بوده و سامسونگ باید با استراتژی‌های مختلف مثل ارائه رنگ‌های بدنه شاد و متنوع برای آن‌ها، تا زمان معرفی پرچمدار بعدی بازار را در دست خود نگه دارد. جای خوشحالی است که ارزیابی ما درست از آب درآمد و روز گذشته گلکسی اس ۷ صورتی رسما توسط سامسونگ به بازار جهانی معرفی شد.

عرضه گلکسی اس ۷ صورتی در تک نسخه ۳۲ گیگابایتی

از این پس در لیست محصولات غول دنیای تکنولوژی، سامسونگ، شاهد یک محصول بسیار خوش رنگ و جذاب خواهیم بود که طبق انتظار گلکسی اس ۷ است. ناگفته نماند اگر چه حدس ما به سمت دو پرچمدار کنونی سامسونگ برای دریافت این رنگ بود، اما کفه ترازو به میزان بیشتری به سمت گلکسی اس ۷ اج متمایل بوده و انتظار دیدن برادر با صفحه نمایش خمیده را در لباس جدید داشتیم.

گلکسی اس 7 صورتی

گلکسی اس ۷ صورتی فعلا تنها برای نسخه ۳۲ گیگابایتی عرضه شده است. به عبارت دیگر، تنها نسخه دارای گلکسی اس ۷ صورتی ، نسخه ۳۲ گیگابایتی آن است. در نظر داشته باشید که منظور ما از گلکسی اس ۷ صورتی ورژن کاملا تیره آن بوده که با طلایی صورتی (رنگ تصویر اصلی مطلب – Pink Gold) عرضه شده در فروردین ماه سال جاری کاملا متفاوت است.

در حال حاضر تنها مورد مشخص و البته خوشحال کننده درباره گلکسی اس ۷ صورتی ، قیمت آن است که با دیگر رنگ‌های این مدل هیچ تفاوتی ندارد. اما دو سال باقی مانده، زمان ارسال گلکسی اس ۷ صورتی به بازارهای جهانی و همچنین ارائه و یا عدم ارائه این لباس برای بزرگتر یعنی گلکسی اس ۷ اج است، سوالاتی که با گذر زمان به طور حتم پاسخ داده خواهند شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. رنگ مشکیش فوق العاده هست از همه رنگا طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد و استثنایی☻☻☻☻گوشیه عالیه مخصوصا با رنگ مشکی☻☻

  2. الان که مشکیشو گرفتم دیگه فایده نداره دیر اومدی