سریع ترین دوربین گوشی موبایل سال 2016 متعلق به کدام گوشی است؟

بهترین گوشی های ۲۰۱۶ با بالاترین سرعت دوربین؛ هیچ سوژه‌ای را از دست ندهید

یکی از عجیب‌ترین اتفاقات دنیای تکنولوژی این است که گوشی‌های موبایل توانسته‌اند به سرعت جایگزین دوربین‌های دیجیتال شده و به عنوان دوربین اصلی یک شخص، همه اتفاقات و لحظات زندگی او را در کمترین زمان ممکن پوشش دهند. این دوربین‌های جدید قادر هستند کارهای شگفت‌آوری انجام دهند؛ مانند یک دوربین کلاسیک عکس پرتره بگیرند و یا ما را در خریدهایمان همراهی کنند. گاهی نیز لحظاتی پیش خواهد آمد که علاوه بر کیفیت بالای دوربین، سرعت آن نیز به گزینه‌ای بسیار مهم برای کاربران تبدیل می‌شود. اما آیا می‌دانید سریع ترین دوربین گوشی موبایل متعلق به کدامیک از گوشی‌های سال ۲۰۱۶ است؟ با گجت نیوز همراه باشید.

گرفتن عکس در کسری از ثانیه یکی از توانایی‌های دوربین‌های تلفن همراه جدید است که به روش‌های مختلف و متفاوتی این کار را انجام می‌دهند. خوش‌بختانه سازندگان تلفن همراه به این خواسته کاربران توجه ویژه‌ای نشان داده و دوربین گوشی موبایل سال ۲۰۱۶ را به بهترین و سریع ترین شکل ممکن ساخته‌اند. اخیرا تستی بر روی گوشی های هوشمند سال ۲۰۱۶ انجام شده تا بتوان سریع ترین دوربین گوشی موبایل را از بین این گوشی‌ها شناسایی کرد. در این تست، توسط دوربین هر یک از گوشی های موبایل سال ۲۰۱۶ چندین عکس از یک تصویر گرفته شده و سرعت آنها یادداشت می‌شود. در انتها، میانگین این سرعت‌ها به عنوان سرعت نهایی این دوربین انتخاب و بدین ترتیب، سریع ترین دوربین گوشی موبایل مشخص خواهد شد.

نتایج این تست را در زیر مشاهده خواهید کرد:

نتایج تست سریع ترین دوربین گوشی موبایل سال ۲۰۱۶

سریع ترین دوربین گوشی موبایل در سال 2016 متعلق به کدام گوشی است؟

عدد کمتر نشان‌دهنده‌ی عملکرد بهتر است

همان‌طور که می‌بینید، رقابت بسیار تنگاتنگ و نزدیک است: گوگل پیکسل (Google Pixel) و آیفون ۷ (iPhone 7) پیروز این رقابت هستند و موتورولا موتو زد دروید (Motorola Moto Z Droid)، ال جی وی ۲۰ (LG V20) و سامسونگ گلکسی اس ۷ (Galaxy S7) فاصله‌ای نسبتا نزدیک با آنها دارند.

حال بیایید کمی به عقب برگردیم. سریع ترین دوربین گوشی موبایل سال ۲۰۱۶ چه تفاوتی با نسخه قبلی خود داشته است؟ آیا بهبود قابل ملاحظه‌ای مشاهده می‌شود؟

جواب مثبت است. همان‌طور که در تصاویر بالا و پایین مشاهده می‌کنید، آیفون ۷ که با امتیاز ۱.۱ سریع ترین دوربین گوشی موبایل سال ۲۰۱۶ است، بهبود نسبتا خوبی در مقابل آیفون ۶ اس پلاس با امتیاز ۱.۶ یا آیفون ۶ اس با امتیاز ۱.۷ داشته است. به علاوه اینکه، با نگاهی به بقیه امتیازات، می‌بینیم که سرعت دوربین در همه گوشی‌ها نسبت به مدل سال گذشته بهبود داشته که این خبر خوبی برای کاربران به حساب می‌آید.

نتایج تست سریع ترین دوربین گوشی موبایل سال ۲۰۱۵

سریع ترین دوربین گوشی موبایل در سال 2016 متعلق به کدام گوشی است؟

عدد کمتر نشان‌دهنده‌ی عملکرد بهتر است

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*