10 مورد از بزرگترین رازهای حل نشده تاریخ

۱۰ مورد از بزرگترین رازهای تاریخ که احتمالا هیچوقت حل نشوند

۲. جیمی هوفا کجاست؟

10 مورد از بزرگترین رازهای حل نشده تاریخ

جیمی هوفا (Jimmy Hoffa) رهبر اتحادیه کارگران ایالات متحده بود که در ۳۰ ژوئن ۱۹۷۵ (۹ تیر ۱۳۵۴) به دیدن رهبر اتحادیه کامیون‌داران میشیگان رفت اما دیگر هیچ‌گاه برنگشت. کارشناسان بر این باورند که جیمی مرده است. هویت قاتل یا قاتلین او و همچنین جسدش تاکنون مشخص نشده و یکی از رازهای حل نشده تاریخ است. پس از اعلام ناپدید شدن جیمی هوفا، نیروهای پلیس و پزشکی قانونی جستجوی گسترده‌ای را در بخش‌های دیترویت و اوکلند برای یافتن جسد او انجام دادند که بی‌نتیجه ماند.

مردم عادی این عقیده را دارند که جسد هوفا پس از مرگ در زیر استادیوم جاینت (Giant Stadium) در نیوجرسی دفن شده است. هرچند با بی‌نتیجه ماندن جستجوی پلیس، این نظریه نیز منتفی شد. هویت قاتل او نیز همچنان نامشخص است. شخصی به نام ریچارد کوکلینسکی (Richard Kuklinski) قبل از مرگش در سال ۲۰۰۶ اعتراف کرد که او جیمی هوفا را کشته و بدنش را در یک خرابه انداخته است. یک نویسنده به نام فیلیپ کارلو (Philip Carlo) پس از ملاقات با کوکلینسکی در زندان، کتابی به نام اعترافات کوکلینسکی نوشت و در این کتاب، به اعتراف قتل هوفا توسط کوکلینسکی اشاره کرد. البته پس از انتشار این کتاب، پلیس در مصاحبه با رسانه‌ها اعلام کرد که به درستی مطالب این کتاب و اعترافات نوشته شده در آن مشکوک بوده و آن را نمی‌پذیرد. حال پس از گذشت سال‌ها از ناپدید شدن هوفا، به نظر نمی‌رسد راز قتل او کشف شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۳ دیدگاه

  1. تمامی مطالبی که شما گرد اوری کردید بسیییار کوتاه ؛خلاصه ؛ واز از سروتهش زده شده بود!! تمامی این مطالب تو سایتهای دیگر بسیار جامع تر وکامل تر نوشته شده احساس میکنم شما فقط یجورایی میخوای یه سایتی داشته باشی وگرنه هیچکدوم از مطالبتون یه قرون نمیارزه..یا مطلبیو نزار یا میزاری حداقل کامل بنویس 👎👎👎👎امیدوارم ادمین محترم از نظر من دلخور نشده باشن

  2. جان کندی ۲۲ نوامبر ۱۹۶۳ در روز جمعه به دست لی هاروی ترور شد و در روز ۲۴ نوامبر بعد از دو روز لی هاروی به دست جک رابی کشته شد (و جان کندی در دالاس تگزاس به قتل رسید )

  3. دو نفر هم زخمی کرد که او فک میکرد اونا رو کشته

  4. این سال ۱۹۸۸ نبود سال ۱۸۸۸ بود ?

  5. سال ۱۹۸۸ اشتباه است و در واقع جک قاتل در ۱۸۸۸ پنج قتل انجام داده…

  6. راز هایی هم مثل سرنوشت آیت الله صدر و حاج احمد متوسلیان و سه همراهش ک توسط اسرائیل ربوده شدند هم هنوز نامعلومه!!!

  7. و همین طور پرونده ی «تمام شد» که در ویکی پدیا هست

  8. اینکه آیا واقعا شخصی با نام عیسی وجود داشته یا نه هم یکی از سوال های بزرگ بشریت هست

  9. قرآن کریم هویت واقعی حضرت عیسی مسیح علیه السلام رو کاملا مشخص کرده