تخت گاز تا گرند تور : دومین تریلر گرند تور ، ساعاتی پیش از آغاز برنامه

بی‌تردید سوالی که طرفداران سرسخت تاپ گیر در ذهن خود تداعی می‌کنند، این است که آیا «جرمی کلارکسون»، «ریچارد هموند» و «جیمز می‌» می‌توانند بار دیگر جادوی شگفت انگیز خود در برنامه قدیمیشان را این بار در گرند تور (Grand Tour) تکرار کنند؟ نخستین تریلر گرند تور وعده‌های زیادی را به مخاطبین داد و در حال حاضر یک تریلر جدید منتشر شده که می‌تواند پاسخ سوال ما و دیگر علاقه‌مندان این گروه دوست داشتنی را بدهد: بله کلارکسون و رفقایش بار دیگر جادو خواهند کرد.

درست همانند گذشته، این سه نفر سوار بر اتومبیل‌های عجیب و غریبشان به مکان‌هایی عظیمت می‌کنند که به همان میزان، شگفت انگیز و عجیب خواهد بود. با در نظر گرفتن تمامی جوانب گرند تور، می‌توان حدس زد، طرفداران تاپ گیر به این برنامه روی خوش نشان خواهند داد تا خاطرات جدیدشان را این بار در قالب برنامه جدیدی به نام گرند تور (Grand Tour) در کنار کلارکسون و رفقای دوست داشتنیش رقم بزنند.

اما چه خبر از اتومبیل‌ها؟ به لطف دومین تریلر گرند تور ما می‌دانیم که این سه مجری دوست داشتنی و اکتیو این برنامه، قصد دارند با ابر خودروهای فراری لافراری، مک‌لارن پی ۱ و پورش ۹۱۸ اسپایدر اوقات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنند. اگر به خاطر داشته باشید این سه با ماشین‌های ذکر شده در اکتبر سال گذشته نیز در قالب یک مسابقه کنار یکدیگر قرار گرفتند. این تریلر همچنین شامل خودروهای دیگری نظیر آلفا رومئو ۴ سی اسپایدر، استون مارتین ولکان، آئودی ای ۸ و همچنین یک دوج چلنجر نیز می‌شود. ناگفته نماند تعدادی هم خودروهای فرسوده همراه با یک تانک در دومین تریلر گنرد تور به چشم می‌خورد.

دومین تریلر گرند تور (Grand Tour) را تماشا کنید:

برنامه بزرگ گرند تور (Grand Tour) از فردا جمعه، ۲۸ آبان ماه ۱۳۹۶ آغاز به کار خواهد کرد و پس از آن قسمت‌های جدید به صورت هفتگی عرضه می‌شوند. تصور می‌شود گروه کلارکسون برای ساخت سه فصل گرند تور با آمازون قرار داد همکاری را به امضا رسانده و شایعات مبلغ بودجه مورد نیاز ساخت این سه فصل را ۲۵۰ میلیون دلار برآورد می‌کنند.

در آن سمت، برنامه تخته گاز (Top Gear) بدون اجرای جرمی کلارکسون، ریچارد هامون و جیمز می‌ از رونق افتاده و دیگر نمی‌تواند مخاطبان را جذب خود کند. اجرای ضعیف «کریس اوانس» در فصل اول پس از جدایی این سه موجب شد تا بسیاری از مخاطبان دیگر امیدی به تخته گاز نداشته باشند. مدیران بی‌بی‌سی پس از این استقبال سرد و البته استعفای زود هنگام کریس اوانس تصمیم گرفتند برنامه را با «مت له بلانک» همراه با کریس هریس و روری رید به عنوان دو مهمان، ادامه دهند. بر اساس آخرین اطلاعات بی‌بی‌سی این برنامه تلویزیونی را تا سال آینده به نمایش نخواهد گذاشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*