بازگشت نوکیا به بازار موبایل

بازگشت نوکیا به بازار موبایل برای سال ۲۰۱۷ تایید شد

حتی با اخباری که چند روز پیش در مورد بازگشت نوکیا به بازار موبایل توسط مدیران شرکت‌های HMD Global و Mother منتشر شد، هنوز برخی باور نمی‌کردند که باز هم می‌توانیم شاهد عرضه محصولات این شرکت باشیم. اما حالا اسلایدهایی از رویداد ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) نوکیا که برای سرمایه‌گذاران و با نام Capital Markets Day 2016 منتشر شده، می‌توانند بازگشت دوباره این کمپانی فنلاندی به حوزه تلفن های همراه را تایید کنند.

سال آینده میلادی، منتظر بازگشت نوکیا به بازار موبایل باشید

از آنجایی که نوکیا کارخانه‌های لازم برای تولید گوشی های هوشمند را در اختیار ندارد، محصولات این شرکت در تعامل شرکت‌های فنلاندی HMD Global و تایوانی فاکس کان (Foxconn) ساخته خواهد شد. در واقع گوشی های نوکیا در کارخانه‌های فاکس کان تولید شده و مسئولیت توسعه، بازاریابی و عرضه آنها با کمپانی HMD خواهد بود. به‌علاوه، شرکت Mother که در زمینه بازاریابی محصولات شهرت زیادی دارد، به تبلیغ محصولات نوکیا می‌پردازد.

یکی از اولین محصولات جدید نوکیا برای سال ۲۰۱۷ میلادی، احتمالا D1C نام داشته باشد. هر چند، در ابتدا تصور می‌شد که ما با یک گوشی هوشمند مجهز به اندروید ۷.۰ نوقا رو به رو هستیم، اما اطلاعات اخیر نشان می‌دهد D1C یک تبلت ۱۳.۸ اینچی است.

بر اساس اطلاعات رسمی، نوکیا قرار است در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷ (MWC 2017) نیز میزبان رویدادی باشد که بدون شک هدف برگزاری آن، معرفی محصولات جدید این شرکت خواهد بود.

بازگشت نوکیا به بازار موبایل بازگشت نوکیا به بازار موبایل

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*