گلکسی نوت ۲ با صفحه نمایش AMOLED فوق العاده باریک و قابل انعطاف!

تاکنون هیچ منبع خبری نتوانسته است جزئیات دقیقی از مشخصات گلکسی نوت ۲ سامسونگ منتشر کند و تنها یک سری مشخصات جزئی از آن منتشر شده که ظاهرا سامسونگ در حفاظت از اطلاعات این گجت بسیار موفق بوده است اما به تازگی  Korea Times با کسب اطلاعاتی جدید ادعا می کند که گلکسی نوت ۲ سامسونگ همراه با یک صفحه نمایش ۵.۵ اینچی و قابل انعطاف آمولد عرضه می شود. البته این بدان معنا نیست که کل تلفن همراه خم می شود، به نظر می رسد که تنها بخش هایی از آن قابل انعطاف باشد.

بد نیست بدانید که صفحات آمولد از صفحات نشکن (Unbreakable Plane) و لایه های پلاستیک ساخته شده که باعث کم شدن ضخامت این نوع صفحه نمایش تا ۰.۴ میلیمتر می شود. این مسئله شاید زیاد مهم به نظر نرسد اما یک پنل ۵.۵ اینچی از این نوع می تواند فضای کافی به تکنسین ها و مهندسین سامسونگ بدهد که بتوانند از باتری بزرگتر و قویتری در نوت ۲ بهره برده بدون آنکه نسبت به مدل قبلی ضخیم تر شود.
سامسونگ در مراسمی در ۲۹ آگوست از گلکسی نوت ۲ پرده برداری خواهد کرد و اگر اطلاعاتی که Korea Times ادعا کرده درست باشد، در نمایشگاه IFA این دستگاه با توجهات بسیار زیادی روبرو خواهد شد.


منبع : gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*