بستن کامنت ها در اینستاگرام

ویژگی های جدید اینستاگرام؛ بستن کامنت اینستا و خداحافظی با اسپمرها

اینستاگرام اینک یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی برای اشتراک‌گذاری عکس‌ها و ویدیوهایی است که شما و سبک زندگیتان را به تصویر می‌کشند. این شبکه اجتماعی چند سالی‌ست که راه‌اندازی شده، اما فارغ از سن و سال همچنان ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه می‌شود تا اینستاگرام همواره در بین مخاطبین خود محبوب‌تر و محبوب‌تر شود. شرکت توسعه‌دهنده اپلیکیشن اینستاگرام، امروز از ویژگی‌های جدید این برنامه پرده‌برداری کرد که همگی با هدف ارائه کنترل بیشتر کاربران بر روی مطالبشان و همچنین چگونگی برقرار کردن ارتباط با آن‌ها در دسترس کاربران قرار می‌گیرند. از مهم‌ترین ویژگی‌های جدید این اپلیکیشن باید به قابلیت بستن کامنت ها در اینستاگرام (بر روی پست‌های خاص منتشر شده)، یک گزینه برای حذف فالوورهای ناخواسته و همچنین اضافه شدن نوع جدیدی از سیستم لایک کامنت‌ها اشاره کرد.

بی‌تردید تمامی این قابلیت‌های جدید (از جمله قابلیت بسیار محبوب بستن کامنت ها در اینستاگرام)، اپلیکیشن این شبکه اجتماعی را به محیطی بسیار ایمن‌تر و مناسب‌تر برای کاربران تبدیل خواهد کرد و به نقل از تیم توسعه‌‌دهنده اینستاگرام، آنها کمک خواهند کرد تا مردم احساس امنیت بیشتری را با حساب کاربری‌شان داشته و از سیستم نظردهی جدید لذت بیشتری ببرند.

بستن کامنت ها در اینستاگرام

همراه با این به‌ روز رسانی، اینستاگرام همچنین گزینه جدیدی برای گزارش خودآزاری/آسیب اضافه کرده است. اگر شما کسی را دیدید که تصاویر یا ویدیوهای آسیب زدن به خودش را در حساب کاربریش منعکس کرده است، می‌توانید آن را به اینستاگرام گزارش دهید. پس از آن، یکی از متخصصان اینستاگرام با وی ارتباط برقرار کرده و در خصوص این قضیه با او به صحبت می‌پردازد. کوین سیستروم (Kevin Systrom)، بنیان‌گذار و مدیرعامل اجرایی شرکت اینستاگرام می‌گوید:

ما تیمی داریم که 24 ساعته در هفت روز هفته در سراسر جهان به بررسی این گزارش‌ها می‌پردازند.

بستن کامنت ها در اینستاگرام ، آغازی بر اضافه شدن قابلیت های جدیدتر و کاربرپسندتر به این شبکه اجتماعی

در یک پست وبلاگی منتشر شده توسط تیم توسعه‌دهنده اینستاگرام، گفته شده که این ویژگی‌های جدید اینستاگرام تنها آغاز جدیدی برای ایمن‌سازی بزرگترین شبکه اجتماعی به‌اشتراک‌گذاری تصاویر جهان خواهد بود. به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد با برداشتن گام‌های بسیار مهمی در راستای ایمن‌سازی شبکه اجتماعی، آن را کاربر‌پسند و راحت‌تر از هر زمان دیگری برای استفاده کاربران کند. شاید این به‌روزرسانی برای تمامی کاربران جذابیت نداشته باشد، ولی قطعا آن‌ها مهم هستند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*