دوربین پوشیدنی Autographer اولین دوربین هوشمند جهان

هنگامی که افراد می خواهند از بین طیف گسترده ای از دوربین های دیجیتال موجود در بازار دوربینی بسته به نیاز خود را انتخاب کنند بدون شک دوربین های زیادی با عملکرد و کارایی مشابه را پیدا خواهند کرد . شما فقط لبخند بزنيد دوربين ديجيتال Autographer خودش عکس مي گيرد !

مردم نیاز دارند دوربین های دیجیتالی داشته باشند که توانایی تغییر در عکاسی آنها را داشته باشد و این درست همان چیزی است که دوربین جدید Autographer انجام می دهد .Autographer یک دوربین منحصر به فرد است  که بر خلاف تمام دوربین های دیجیتال موجود در بازار عمل می کند .

این دوربین قادر  است در حالی که شما آن را پوشیده اید عکسهای خود را بگیرد . یکی از ویژگیهای منحصر به فرد این  دوربین این است که نیاز نیست شما دوربین را به دست بگیرید بلکه فقط کافیست این دوربین را مثل یک گردن بند آويزان کنيد ، امکان سفرش این دوربین با لنز چشمی 136 درجه درست مانند زاویه دید چشم یک فرد سالم نیز وجود دارد که می تواند آن چیزی را که شما می بینید به تصویر بکشد ، همچنین این دوربین به 5 سنسور با پیروی از یک الگوریتم خاص طراحی شده که قادر است  در بهترین زمان به صورت اتوماتیک کار عکاسی را انجام دهد . Autographer خودش تصمیم می گیرد که چه زمانی عکس بگیرد و این همان چیزی است که باعث می شود Autographer اولین دوربین دیجیتال هوشمند موجود در بازار باشد .این دوربین دارای سنسور 5 مگاپیکسلی مخصوص عکاسی در نور کم ، 8 گیگابایت حافظه داخلی و اتصال بلوتوث برای انتقال راحت فایلها به صورت بیسیم است . دوربین Autographer جدید در  ماه نوامبر وارد بازار می شود و با قیمت 650 دلار آمریکا به فروش خواهد رسید


منبع : damngeeky

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*