آیا از کیفیت تماس صوتی تلگرام راضی هستید؟

[نظرسنجی]: آیا از کیفیت تماس صوتی تلگرام راضی هستید؟

همانطور که می‌دانید، پس از کش و قوس‌های فراوان، سرانجام قابلیت تماس صوتی تلگرام در ایران فعال شد و چند روزی‌ست کاربران –علی‌رغم مشکلات ایجادشده-مشغول استفاده از این امکان هستند. اما وضعیت کیفیت تماس صوتی تلگرام چگونه است؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی، راه‌ها و روش‌های زیادی برای ایجاد مراودات و ارتباطات اجتماعی به وجود آمده که یکی از این روش‌ها، مکالمات اینترنتی‌ست. کاربران به چند دلیل به این نوع مکالمه روی آورده‌اند که شاید بتوان مهمترین آنها را کاهش هزینه‌های برقراری تماس دانست. علاوه بر این، بحث کیفیت صدا و ایجاد امنیت در برقراری تماس نیز از عللی‌ست که کاربران را به استفاده از این نوع ایجاد ارتباط ترغیب خواهد کرد.

بالا بودن کیفیت تماس صوتی تلگرام یکی از اصلی‌ترین خواسته کاربران است

مردم ما روزانه وقت نسبتا زیادی را صرف ایجاد ارتباط با استفاده از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان می‌کنند که در صدر آنها تلگرام قرار گرفته است. این نرم افزار با ارائه امکاناتی فراوان در کنار بستری امن، توانسته در سال‌های اخیر به اسمارت فون های زیادی راه پیدا کرده و به گونه‌ای، بخشی از زندگی روزمره ما ایرانیان شود. یکی از جدیدترین قابلیت‌های «پرکاربردترین اپلیکیشن ایرانی‌ها» که بسیاری منتظر آن بودند، ویژگی برقراری تماس تلفنی با تلگرام است که چند روزی‌ست در ایران نیز فعال شده است.

آیا از کیفیت تماس صوتی تلگرام راضی هستید؟

همانطور که گفتیم، یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های تماس‌های اینترنتی، در کنار کاهش هزینه‌ها، افزایش کیفیت صداست. تلگرام نیز با بهره‌گیری از تکنولوژی صدای کریستالی، سعی بر این داشته تا کاربران صدای واضح‌تر و شفاف‌تری نسبت به آنچه در مکالمات عادی با گوشی موبایل شنیده می‌شود، بشنوند. اما آیا موفق به انجام این کار شده است؟

چند روزی از فعال شدن قابلیت برقراری تماس صوتی تلگرام در ایران می‌گذرد و بیشتر کاربران مشتاق برای یک بار هم که شده این ویژگی را امتحان کرده‌اند. به همین دلیل، امروز قصد داریم تا با برگزاری یک نظرسنجی، میزان کیفیت تماس صوتی تلگرام را به چالش بکشیم.

شما بگویید؛ آیا از کیفیت تماس صوتی تلگرام راضی هستید؟ در مقایسه کیفیت تماس صوتی در تلگرام با قابلیت مشابه در اپلیکیشن هایی مانند لاین، واتس اپ و وایبر، آیا بهبودی در صدای شخص مقابل ایجاد شده است؟ آیا به عقیده شما استفاده از این ویژگی، به‌صرفه است؟

در نظرسنجی ما شرکت کرده و به گزینه مورد نظر خود رای دهید. در پایان نیز نقاط ضعف و قوت این امکان جدید تلگرام را در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۷ دیدگاه

 1. نمیدونم شاید واسه من اینطوریه
  صدا با ۲ ثانیه اختلاف به طرف مقابل میرسه واسه اونم اینطوریه
  آی اس پی من مخابراته نمیدونم شاید از آی اس پی باشه

 2. خیلی عالی ، من کلا شیش دقیقه صحبت کردم ۲mb بیشتر استفاده نشد خیلی خوب و به صرفه فیلتر نکنن خوبه ?

 3. انگار صدا از ته چاه میاد نمیدونم چرا شاید بخاطر اینترنت باشه ولی این قابلیتی ک اضاف کرده خیلی خوبه

 4. از خط موبایل هم کیفیتش بهتر هستش

 5. حجم زیاد استفاده میکنه
  بری تنظیماتش حجم مصرفیشو ببری پایین کیفیت صداش بد میشه اما واسه شروع بد نیست
  باید روش بیشتر کار کنن

 6. تاخیر زیادی دارد اما شفافیت صدای دریافتی را نمی شود منکر شد

 7. باسلام میتونم بگم که زیاد خوب نیست