اپلیکیشن بهینه شده برای ال جی جی 6

۳۰۰ اپلیکیشن بهینه شده برای ال جی جی ۶ در اپ استور LG SmartWorld

ساخت نمایشگر “Full Vision” برای پرچمدار سال ۲۰۱۷ شرکت ال جی باعث شد تا غول کره‌ای دنیای فناوری تصمیم بگیرد صدها اپلیکیشن بهینه شده برای ال جی جی ۶ (LG G6) را در اختیار کاربران این محصول قرار دهد. حال ماه دیگری از راه رسیده و طبق آخرین گزارش، تعداد این اپلیکیشن های ویرایش شده مخصوص این گوشی با نمایشگر خاصش تا ماه آینده به ۳۰۰ برنامه خواهد رسید.

۳۰۰ اپلیکیشن بهینه شده برای ال جی جی ۶ تا ماه آینده در دسترس کاربران خواهد بود

در مقایسه با ۲۰۰ اپلیکیشن ارائه شده حال حاضر در اپ استور LG SmartWorld، این حرکت از سوی ال جی می‌تواند تحسین‌برانگیز و بزرگ باشد. روشن است که این کمپانی در تلاش است تا بتواند از هر راهی که شده، با پرچمداران سال جاری شرکت سامسونگ، دو گوشی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس (+Samsung Galaxy S8 & Galaxy S8) به رقابت بپردازد. همانطور که می‌دانید این دو گوشی نیز از نسبت ابعاد مشابهی استفاده می‌کند و هر دو شرکت تلاش خواهند کرد تا مزیت‌های بیشتری را نسبت به یکدیگر به کاربرانشان ارائه کنند. شرکت ال جی در ارتباط با این نسبت ابعاد و ارائه لذت بیشتر کاربران با مشاهده محتوای دیجیتالی همچون بازی‌ها و فیلم‌ها می‌گوید:

در مقایسه با نمایشگرهای استانداردی با نسبت ابعاد ۱۶:۹، فرمت ۱۸:۹ ارائه‌کننده فضای دید بیشتری است و لذت استریم ویدیوها و اجرای بازی‌ها را دوچندان می‌کند.

حال ال جی با ۳۰۰ اپلیکیشن بهینه شده برای ال جی جی ۶ که در فروشگاه اپلیکیشن های این شرکت یافت خواهند شد، می‌تواند کاربران را به سمت استفاده از این نمایشگرها سوق دهد. باید دید سامسونگ چه پاسخی به این عملکرد شرکت ال جی خواهد داد. با توجه به قدرت بالای سامسونگ و ال جی در ارتباط با توسعه دهندگان مختلف، این دور از انتظار نیست که رقابت بین دو غول کره‌ای ال جی و سامسونگ به یکی از جذاب‌ترین رقابت‌های دنیای موبایلی تبدیل شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این LG smart world خیلی بی خود هست سرعت دانلود پایین هست و کلا هیج چیز بدرد بخوری توش نیست