پورشه 919

تماشا کنید: ویدیو ۳۶۰ درجه از خودرو پروتوتایپ پورشه ۹۱۹ هیبریدی در لمانز

پورشه ۹۱۹ هیبریدی که از جدیدترین فناوری‌های مهندسی بهره می‌برد، در حال حاضر یکی از بهترین پروتوتایپ‌های آلمانی‌هاست. به لطف طراحی‌های پورشه و وزن کمش، موتور ۲۰۰۰ سی‌سی این خودرو قادر است شلیک ۱.۹ ثانیه از صفر تا ۱۰۰ را برای آن رقم بزند. این شرکت اخیرا ویدیویی ۳۶۰ درجه از آن منتشر کرده و در خصوص آن توضیح داده است.

۹۱۹ در  مسابقات ۲۴ ساعته لمانز شرکت دارد. گفتنی است مسابقات لمانز یکی از سخت‌ترین چالش‌های اتومبیل‌رانی جهان است و در آن اتومبیل‌های قدرتمند از لحاظ استقامت به چالش کشیده می‌شوند. ویدیویی که اخیرا توسط پورشه منتشرشده، به صورت ۳۶۰ درجه داخل خودرو را نشان می‌دهد و مارک لیب (Marc Lieb) راننده آلمانی در ۹۱۹ نشسته و توضیحاتی در مورد ویژگی‌های آن می‌دهد.

 پورشه 919پورشه ۹۱۹ توان بنزینی معادل ۵۰۰ اسب بخار دارد که از پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری تامین می‌شود. موتور الکتریکی نیز توانایی تولید ۴۰۰ اسب بخار را در اختیار این خودرو می‌گذارد تا نهایتا به حجم عظیمی از قدرت خروجی یعنی چیزی معادل ۹۰۰ اسب بخار برسیم. خودرو ۹۱۹ پورشه می‌تواند به سرعت ۳۴۰ کیلومتر بر ساعت برسد و صفر تا صد را در عرض ۱.۹ ثانیه سپری کند.


پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*