پرچمدار بدون حاشیه سونی

اطلاعات جدیدی از پرچمدار بدون حاشیه سونی و گوشی های آینده آن منتشر شد

اخیرا اطلاعاتی از پرچمدار بدون حاشیه سونی و گوشی های آینده این شرکت منتشر شده که نشان می‌دهد سونی، رقابت با سایر سازندگان را به شکل جدی‌تری دنبال خواهد کرد.

بنا بر اطلاعات UAProf، گوشی های سری H81XX که حداقل در دو مدل H8116 و H8166 تولید خواهند شد، از محصولات رده بالا یا نفیس سونی بوده و همراه با اندروید اوریو و نمایشگری با وضوح ۲۱۶۰×۳۸۴۰ در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت. در این صورت می‌توان H81XX را به عنوان نسل جدید اکسپریا XZ پریمیوم معرفی کرد. اگر این اطلاعات صحت داشته باشند، سونی نخستین شرکتی خواهد بود که از چنین وضوح تصویری بالایی برای اسمارت فون های تمام‌صفحه استفاده می‌کند. این موضوع پیش‌تر نیز توسط مدیران سونی و برنامه‌های آنها برای توسعه گوشی های بدون حاشیه در سال ۲۰۱۸ تایید شده بود.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که چند روز پیش، بسیاری از مشخصات و ویژگی‌های یک گوشی رده بالا با شماره مدل H8541 توسط یکی از کاربران ردیت در دسترس همگان قرار گرفت. گفته می‌شود H8541 با ابعادی کمتر از اکسپریا XZ1 اما با نمایشگر بزرگ‌تر ۵.۷ اینچی توسعه پیدا خواهد کرد.

پرچمدار بدون حاشیه سونی

در کنار پرچمدار بدون حاشیه سونی ، اسناد لو رفته شامل اطلاعاتی از گوشی های سری H82XX با شماره مدل های H8216 ،H8266 ،H8276 و H8296 هم می‌شوند که از ویژگی‌های کلیدی آنها می‌توان به نمایشگر ۱۰۸۰p و اندروید اوریو اشاره کرد. در این صورت، احتمالا ما با جایگزین اکسپریا XZ1 رو به رو هستیم.

متاسفانه فعلا اطلاعاتی از زمان عرضه و مشخصات گوشی های جدید سونی در دست نیست.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*