آیا پرچمدار سال 2018 اچ تی سی در نمایشگاه MWC رونمایی می‌شود؟ | گجت نیوز
آخرین مطالب
1
امروز
پرچمدار سال 2018 اچ تی سی

آیا پرچمدار سال 2018 اچ تی سی در نمایشگاه MWC رونمایی می‌شود؟

اچ تی سی همچنان جزو محبوب‌ترین گوشی‌سازان محسوب می‌شود، به همین دلیل کاربران چشم انتظار دیدن گوشی جدید اچ تی سی یو 12 (HTC U12) در نمایشگاه MWC 2018 هستند. اما آیا پرچمدار سال 2018 اچ تی سی در کنگره جهانی موبایل معرفی خواهد شد؟

با توجه به نزدیک شدن به نمایشگاه MWC 2018 هر روز اخبار بیشتری پیرامون گوشی های هوشمند و مخصوصا پرچمداران حاضر در این رویداد شنیده می‌شود. البته در این نمایشگاه انواع و اقسام گجت‌ها معرفی خواهند شد، اما بیشتر تمرکز بر روی پرچمداران بازار موبایل قرار داد. گوشی‌سازان بزرگ و کوچک یک سال لحظه شماری می‌کنند تا با آغاز کنگره جهانی موبایل محصولاتشان را به رخ رقبا بکشند.

خوشبختانه بیشتر محصولات روز قبل و یا در نخستین روز آغاز کنگره رونمایی می‌شوند، به همین دلیل بازدیدکنندگان و رسانه‌های خبری در سایر روزها فرصت دارند نگاهی به محصولات معرفی شده انداخته و آن‌ها را بررسی کنند. اگر جزو عاشقان اچ تی سی به عنوان قدیمی‌ترین گوشی‌ساز اندرویدی بوده و قصد دارید برای دیدن پرچمدار جدید اچ تی سی از نزدیک به شهر بارسلون سفر کنید، بهتر است دست نگه دارید.

پرچمدار سال 2018 اچ تی سی

پرچمدار سال 2018 اچ تی سی به زودی معرفی نمی‌شود

از زمان معرفی اچ تی سی 10، این شرکت از نمایشگاه MWC دور شد، به همین دلیل عدم حضور پرچمدار سال 2018 اچ تی سی در کنگره جهانی موبایل سال جاری مسئله تعجب‌آوری نیست. این گوشی‌ساز تایوانی طی سال‌های اخیر حدود یک ماه بعد از برگزاری نمایشگاه، رویدادی جداگانه برگزار کرده و پرچمدار جدیدش را به این روش معرفی کرده است. با این حال برخی منابع خبری هنوز اصرار دارند اچ تی سی یو 12 یا پرچمدار سال 2018 اچ تی سی در این نمایشگاه رونمایی می‌شود.

اما طبق اخبار Android Headlines، یکی از کارمندان این شرکت تایوانی با تایید عدم حضور پرچمدار سال 2018 اچ تی سی در نمایشگاه MWC 2018 اعلام کرده رونمایی پرچمدار جدید، به رویدادی جداگانه بعد از اتمام نمایشگاه موکول خواهد شد. با در نظر گرفتن روال معرفی اچ تی سی طی دو سال اخیر و یادآوری این موضوع که از رونمایی اچ تی سی یو 11 پلاس تنها حدود دو ماه می‌گذرد، می‌توان مطمئن شد نخستین پرچمدار سال 2018 این شرکت در کنگره جهانی موبایل غایب است.

یک دیدگاه

  1. رو نمایی هم نشه مهم نیس با اون قیافه خرش

    (-1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*