کیا اپتیما 2019

کیا اپتیما ۲۰۱۹ با تکنولوژی‌های جدید معرفی شد

کیا اپتیما ۲۰۱۹ (Kia Optima 2019) در نمایشگاه خودرو نیویورک معرفی شد. این خودرو از تغییرات ظاهری زیادی برخوردار نیست، اما در عوض سیستم چندرسانه‌ایش پیشرفته‌تر شده است.

کیا با معرفی استرینگر جدید خود موج تازه‌ای از محبوبیت را آغاز کرده است. حال این غول خودروسازی با حضور در نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۱۸ از مدل جدید سدان پرچمدار خود با نام اپتیما پرده برداری کرده است. البته اگر به دنبال یک نسخه‌ی کاملا جدید شده هستید سخت در اشتباهید، زیرا کیا در این سدان خود هیچ تغییرات ظاهری ایجاد نکرده و تمامی آن‌ها مربوط به استفاده از تکنولوژی‌های جدید به کار رفته در این محصول می‌شوند.

کیا اپتیما 2019

از مهم‌ترین تغییرات ظاهری کیا اپتیما ۲۰۱۹ نیز می‌توان به حالت جدید چرخ‌ها و یک رنگ جدید قرمز اشاره کرد تا کاربران بتوانند دو مدل ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ را تاز یکدیگر تفکیک کنند. این خودرو جدید کیا از چراغ‌های دی لایت LED الهام گرفته شده از استرینگر بهره می‌برد. همچنین تریم‌های قابل عرضه آن نیز شامل سه تریم EX، SX و SXL خواهند بود.

کیا اپتیما 2019

در بخش تکنولوژی، کیا اپتیما ۲۰۱۹ از تمامی سیستم‌های ایمنی جدید بهره می‌برد که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک استاندارد بر روی تمامی اتومبیل‌ها هستند. از میان آن‌ها می‌توان به یک سیستم هشدار تصادف از جلو اشاره کرد که هر آنچه در جلوی خودروی شما رخ دهد را به تصویر خواهد کشید و در صورتی که شما قادر به حمل ترمز گرفتن در هنگام نزدیک شدن به یک خودرو دیگر نبودید، خود به آرامی از سرعت خودرو می‌کاهد. در اینجا یک سیستم کمکی Lane-keep نیز وجود دارد که اگر راننده خوابالوده باشد به آن هشدار می‌دهد یا آن را مجبور به توقف خودرو خواهد کرد.

کیا اپتیما 2019

کیا همچنین سیستم چندرسانه‌ای خودرو جدیدش را نیز به‌روز کرده است. این سیستم قادر به پشتیبانی از اندروید اتو و اپل کارپلی برای کنترل هر چه بیشتر سیستم است. شما می‌توانید با استفاده از درگاه USB نیز گوشی‌تان را مستقیما به این سیستم متصل کنید.

عرضه کیا اپتیما ۲۰۱۹

در حال حاضر زمان دقیق عرضه کیا اپتیما ۲۰۱۹ اعلام نشده است، اما ظاهرا اواخر سال جاری میلادی فروش آن آغاز خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. زحمت کشیده تکنولوژی ۵۰ سال پیش اروپا رو نصب کرده رو ماشین.
    کیا اپتیما ۲۰۱۹ با تکنولوژی‌های جدید!

  2. اینا فقط رخ دارن ایرانم بخواد از این بهتراشو درست میکنه
    ولی وقتی پولشو ندارید پس حرف بیخود نزنید

  3. ارزومه یکی از این ماشینا داشته باشم راحتت