مذاکره سایپا با شرکت های خارجی

مذاکره سایپا با شرکت های خارجی برای عرضه محصولات جدید

مذاکره سایپا با شرکت های خارجی ، خبری است که توسط مدیرعامل این شرکت رسانه‌ای شد. محسن جهرودی بیان کرد که قصد داریم برای ساخت محصولات جدید با قطب‌های خودروسازی جهان همکاری کنیم.

محسن جهرودی، مدیرعامل شرکت سایپا در خبری عنوان کرد که در زمان کنونی برای برای توسعه صنعت خودرو کشور به استفاده از نخبگان این حوزه نیاز است تا بتوانیم نیازهای تکنولوژیکی خود اعم از تهیه قطعات الکتریکی را تامین کنیم. در این زمینه با خودروسازان جهانی مذاکرات موفقی داشته‌ایم که انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک محصولات جدیدی را تولید و روانه بازار کنیم.

مدیرعامل سایپا در ادامه بیان کرد که در ماه‌های گذشته، محصول جدید سایپا با نام رهام معرفی شده است که درصددیم در زمانی زودتر از موعد مقرر این محصول را به بازار عرضه کنیم. همچنین به دلیل تحریم‌های موجود در تامین و تولید قطعات با مشکلات زیادی مواجه شدیم که خوشبختانه این مشکلات رفع شد.

خودروی رهام

مذاکره سایپا با شرکت های خارجی و نخبگان داخلی

محسن جهرودی در ادامه عنوان کرد علاوه بر همکاری با خودروسازان خارجی از نخبگان داخلی نیز استفاده خواهیم کرد که به همین دلیل در هفته‌های قبل توسط شرکت سایپا فراخوانی تحت عنوان حمایت مالی از تمام طرح‌هایی که توان صنعتی شدن را دارند، اعلام شد.

خوشبختانه به واسطه فراخوان، یکی از دانشگاه‌های کشور قادر به بومی‌سازی قطعات کاتالیزور کانورتور شده است که توسط آن قسمت زیادی از نیازهای ما برطرف شد. ما هر زمانی که به نخبگان کشور اعتماد کردیم، موفق شده‌ایم و اگر بتوانیم از آن‌ها به خوبی حمایت کنیم قطعا طراحی‌های خود را عملی خواهند کرد.

مدیرعامل سایپا در پایان از توسعه برنامه‌های کسب و کار این شرکت سخن گفت و بیان کرد اولویت و تمرکز مجموعه سایپا بر روی تولید خودرو و قطعات مورد نیاز آن است و بر اساس این موارد می‌توانند کسب و کارهای جدیدی ایجاد کنند. خوشبختانه شرکت‌های گروه سایپا توانسته‌اند گام‌های خوبی در این زمینه بردارند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۸ دیدگاه

 1. اخه کی به اینا ماشین میده

 2. اونا اصلا به اینا اهمیت نمی دن

 3. بابا این نیست ماجرا
  رهام اومده
  برای شست شوی بهتر مغز دارن جو سازی میکنن یه جوری ارتباط بی ربط میدن ، روان شناس میدونه چی میگم …
  (نمیدونین چه …
  یه led گذاشت باز خودشو گم کرد جو گرفت
  مدیر عامل ایران خودرو
  دو تا کیسه هوای خراب گذاشت پشت (دنا)
  گفت بنز و هیوندای میگن ( ماا نمیتونیم استاندانداردای شما رو پاس کنیم ) (تو نت ببین) (تک تک اتم های هستی دارن میخندن براش …
  بعضا خیلی معصوم ظاهر میشن
  گذرا فک میکنی بچه ۷ ساله سرتخ شد ….
  نمیدونم چیه ؟
  کیه؟
  خوابم ؟
  کابوسه؟
  کافرم؟
  خلاصه
  احساس قطعی و یقین یه چی بهم از درون میگه
  مسیر مخالفه برگرد …
  خدا
  ازمایشت سنگینه
  پناهم تویی
  چی بود افتاد تو سفرم

 4. خارجی با این قرارداد ببنده
  خودش از سایپا کمتره …

 5. شما که ۴ تا چراغ H230 رو عوض کردید و ساپا رهام رو تولید!!! کردید، دیگه چه نیازی به شرکت های معروف خودروساز دارید؟

 6. هه مگه شرکت های خراجی مغز خر خورده باشن

 7. لازم نکرده ابروی این برند ها رو حداقل ببره