فالوور اینستاگرام

آغاز تحقیقات اینستاگرام برای یافتن دلیل حذف میلیون‌ها فالوور از حساب‌های کاربری

طی مدت زمان اخیر، برخی حساب‌های کاربری اینستاگرام چندین میلیون فالوور خود را به یکباره از دست داده‌اند. اینستاگرام به تازگی تحقیقاتی را برای یافتن علت موضوع شروع کرده است.

مدیران برخی صفحه‌های اینستاگرامی معروف، چند روزی است شوکه شده‌اند، چرا که میلیون‌ها نفر از فالوورهای آن‌ها به یکباره و بدون دلیلی خاص، ریزش کرده است. توسعه‌دهنده از علت حادثه بی‌خبر بوده و آغاز تحقیقاتی جدید برای یافتن دلیل را به کاربران ناراحت و نگران وعده داده است.

حذف ناگهانی میلیون‌ها فالوور بی‌زبان!

بر اساس توئیت منتشر شده در صفحه اختصاصی اینستاگرام در توئیتر، این شرکت تحت اختیار فیس بوک، از بروز یک سری تغییرات در تعداد فالوور تعدادی از اکانت‌ها باخبر بوده و مشغول یافتن دلیل این اتفاق در سریع‌ترین زمان ممکن است.

موضوع زمانی جنجالی و خبرساز شد که مدیران برخی صفحه‌های اینستاگرامی شناخته شده با چندین میلیون دنبال‌کننده، با انتشار توئیت، از کم شدن ناگهانی تعداد فالوورهای خود خبر دادند. گفته می‌شود این اتفاق، حاصل فعالیت‌های اخیر اینستاگرام در راستای حذف میلیون‌ها حساب کاربری غیر قابل اعتماد بوده است.

آیا شما نیز به تازگی، متوجه کاهشی قابل توجه در تعداد فالوورهای اکانت اینستاگرام خود شده‌اید. مشکل و تعداد دنبال‌کننده‌های از دست رفته را در بخش نظرات با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۱۰ دیدگاه

 1. بعد دو ماه تازه میخاد تحقیق کنه

 2. هرچی هست از گوز تلگرامه

 3. آقا معلوم نشد چرا دایرکت بعضیا فیلتره ؟
  کلا کسی نفهمید نشد مشکل دایرکت از کجاست ؟
  من دوتا گوشی دارم .. هر دو اندرویید .. روی یکیش باید با فیلتر شکن دایرکت رو باز کنم روی اون یکی راحت باز میشه !! آیا اینستا پروکسی داخلی داره یا همچین چیزی ؟! یا تو اندرویید باید تنظیماتی چیزی انجام بشه .. یکم عجیبه

 4. کلا امنیت و باگ در فیسبوک و اینستا خلاصه میشه
  البته سلطان باگ ها جناب ios رو نباید جا انداخت😂😂😂
  فقط منتظر ios بعدی هستم تا یکم بخندیم😂😂😂
  من هیچ اعتمادی به مارک زاکربرگ ندارم مطمئنا چند ماه دیگه خبر هک شدن واتس آپ را هم خواهیم شنید