هیوندای توسان N Line

هیوندای توسان N Line معرفی شد

هیوندای توسان Hyundai Tucson) N Line) معرفی شد. این کراس اوور اسپرت کره‌ای برای نخستین بار از پکیج N Line بهره می‌برد. در ادامه مشخصات و امکانات محصول جدید هیوندای را بررسی می‌کنیم.

شرکت هیوندای مدل اسپرت خودرو هیوندای توسان N Line را معرفی کرد. این خودرو به عنوان نخستین کراس اوور برند هیوندای به شمار می‌رود که به پکیج N Line مجهز شده است. طراحان با استفاده از قطعات مختلف طرح اسپرتی را برای این خودرو به وجود آورده‌اند؛ برای مثال می‌توان به ورودی‌های هوای جدید، دی‌لایت‌های جدید و جلوپنجره کرومی تاریک اشاره کرد که در جلوی خودرو خودنمایی می‌کنند.

هیوندای توسان N Line

بررسی هیوندای توسان N Line

طراحان هیوندای در این خودرو دستگیره دره‌ها را با بدنه ست کرده‌اند، زه مشکی‌رنگی نیز دور تا دور پنجره‌ها نصب شده و رنگ قاب آینه‌ها نیز مشکی شده است که تمامی این موارد جذابیت پروفایل جانبی خودرو را نسبت به مدل‌های قبلی افزایش داده است. در قسمت عقب خودرو نیز اسپویلر مشکی‌رنگ و دیفیوزر متفاوت با سر اگزوز جدیدی را می‌بینیم. شرکت هیوندای برای تمامی مدل‌های هیوندای توسان N Line رینگ‌های آلیاژی ۱۹ اینچی مشکی رنگ را به صورت استاندارد در نظر گرفته است.

هیوندای توسان N Line

روی داشبورد، غربیلک فرمان، صندلی‌ها و دسته‌دنده از چرم مشکی‌رنگ با دوخت قرمز استفاده شده است که نمای زیبایی را در کابین خودرو به وجود آورده است. همچنین روی دسته‌دنده هم شاهد عنصر قرمزرنگ هستیم و پدال‌های این خودرو نیز از جنس آلومینیوم ساخته شده‌اند. تمامی مدل‌های هیوندای توسان N Line به صورت استاندارد از سیستم صوتی Krell با ۹ بلندگو بهره می‌برند که مشتریان می‌توانند هنگام خرید، سقف پانورامای شیشه‌ای را نیز برای این خودرو سفارش دهند.

مشخصات فنی

شرکت هیوندای کمک‌فنرهای خودرو را سفت‌تر و فرمان الکتریکی را اصلاح کرده است تا تجربه رانندگی با این خودرو با ظاهر آن هماهنگ شود. هیوندای توسان N Line با ۳ موتور مختلف در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد. یک موتور بنزینی و دو موتور دیگر دیزلی خواهند بود که موتور بنزینی از نوع ۱.۶ لیتری توربوشارژ بوده و قدرتی معادل ۱۷۷ اسب بخار تولید می‌کند. گفتنی است این موتورها فقط برای مدل N Line نیست و مدل‌های معمولی توسان هم با این موتورها به بازار عرضه می‌شوند.

هیوندای توسان N Line

اولین موتور دیزلی برای این خودرو یک موتور ۱.۶ لیتری است که قدرتی برابر با ۱۳۶ اسب بخار ارائه می‌دهد. دومین موتور دیزلی یک موتور ۲ لیتری بوده که قادر است قدرتی معادل ۱۸۵ اسب بخار تولید کند. این دو موتور دیزلی از تکنولوژی هیبریدی خفیف ۴۸ ولتی بهره می‌برند. قدرت تولید شده از این موتور به کمک گیربکس‌های ۶ سرعته دستی یا ۷ سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌شود و مشتریان می‌توانند دیفرانسیل جلو یا چهار چرخ محرک را سفارش دهند. شرکت هیوندای قصد دارد این خودرو را در ماه می ۲۰۱۹ در ۹ رنگ مختلف به بازارهای جهانی عرضه کند.

تصاویر هیوندای توسان N Line

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه