ساخت فیلم مورتال کمبت (Mortal Kombat) به زودی آغاز می‌شود

ساخت فیلم مورتال کمبت به تهیه کنندگی جیمز وان به زودی آغاز خواهد شد. پیش تولید Mortal Kombat از اواخر همین ماه آغاز می‌گردد و باید منتظر اعلام بازیگران این فیلم باشیم.

بازی دو بعدی مورتال کمبت در سال ۱۹۹۲ منتشر شد و توانست به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آرکید تاریخ تبدیل شود. نسخه‌های بعدی آن نیز در این سال‌ها توانسته‌اند موفق ظاهر شوند و آخرین قسمت آن، مورتال کمبت ۱۱ چند ماه قبل منتشر شد و توانست نظر طرفداران را جلب کند.

اولین نسخه سینمایی مورتال کمبت در سال ۱۹۹۵ به کارگردانی پل دبلیو اس اندرسون اکران شد و توانست به فروش ۱۲۲ میلیون دلاری دست پیدا کند. همین فروش خوب کافی بود تا قسمت دوم آن با نام نابودی (Annihilation) به کارگردانی جان آر لئونتی راهی سینماها شود. این فیلم که با بودجه ۳۰ میلیون دلاری ساخته شده بود، تنها ۵۰ میلیون دلار فروخت تا پرونده این مجموعه بسته شود. ایده ساخت یک مجموعه سینمایی جدید در سال ۲۰۱۱ مطرح شد و شرکت نیولاین سینما، کوین تنچرون (سازنده سریال مورتال کمبت: میراث) را برای ساخت آن‌ استخدام کرد اما به دلیل تاخیرهای فراوان از پروژه کنار رفت. در نهایت، نیولاین، جیمز وان را به عنوان تهیه کننده به این پروژه آورد و کارگردان ناشناسی به نام سایمون مک کوئید را برای ساخت آن برگزید.

فیلم مورتال کمبت

به نظر می‌رسد توسعه فیلم با سرعت در حال پیشروی است و پیش تولید فیلم از اواخر همین ماه در کشور استرالیا آغاز می‌شود. جزئیات داستانی فیلم هنوز مشخص نیست اما در سال گذشته اطلاعاتی منتشر شد که نشان می‌داد، داستان پیرامون یک شخصیت جدید به نام Cole Turner جریان خواهد داشت و همچنین شخصیت Raiden چهارده ساله‌ خواهد بود! البته یکی از دیگر از تهیه کنندگان فیلم، تاد گارنر این شایعات را رد کرد. طبق شایعه دیگر، احتمال حضور جوئل ادگارتون در نقشKano وجود دارد.

باید دید جیمز وان چه نقشه‌ای برای این بازسازی جدید مورتال کمبت دارد اما شکی نیست که این تهیه کننده و کارگردان مشهور، در زمینه آثار اکشن، از کارنامه قدرتمندی برخورد است و فروش حیرت انگیز فیلم‌های ساخته او همانند آکوآمن و سریع و خشمگین ۷ از همین مسئله حکایت دارد.

فیلم مورتال کمبت سال ۱۹۹۵ شاید در آن زمان فروش خوبی را تجربه کرد اما در ذهن طرفداران خاطرات خوشی را بر جای نگذاشت و باید دید این اثر جدید می‌تواند بهتر ظاهر شده و فیلم شایسته‌ای برای این مجموعه بازی ویدیویی محبوب باشد یا خیر.

فیلم مورتال کمبت هنوز تاریخ انتشار ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. جلوه های ویژه سینما قوی شده زدن تو کار اینا به امید روزی ک گاد رو بسازن

  2. بچه بودم فیلمشو دیدم
    ۱۰۰ بار دیدمش

  3. دیگه با چه امیدی دوباره می خواد بسازه