ولوو XC40 مدل 2020

ولوو XC40 مدل ۲۰۲۰ معرفی شد

ولوو XC40 مدل ۲۰۲۰ به صورت رسمی معرفی شد. نسل جدید کراس اوور Volvo نسبت به قبل قدرتمندتر شده است و امکانات جدیدی را به مشتریان ارائه می‌دهد. در ادامه با مشخصات و امکانات ولوو ایکس سی ۴۰ جدید آشنا می‌شویم.

شرکت سوئدی ولوو برای نخستین‌بار کراس اوور ولوو XC40 را در سال ۲۰۱۷ معرفی کرد و حالا پس از گذشت ۲ سال از مدل ۲۰۲۰ این خودرو به همراه تغییرات جدیدی پرده برداشت. این کراس اوور با قیمت پایه ۲۸ هزار و ۹۶۵ دلار پوند به بازار بریتانیا عرضه خواهد شد. این خودرو از موتور ۳ سیلندر ۱.۵ لیتری بهره می‌برد که نسبت به قبل قدرت آن حدود ۷ واحد افزایش پیدا کرده است و حالا قدرت ۱۶۳ اسب بخاری را ارائه می‌دهد. ولوو XC40 مدل ۲۰۲۰ برای نخستین بار در کنار این موتور از گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک بهره می‌برد.

مشخصات ولوو XC40 مدل ۲۰۲۰

ولوو XC40 مدل 2020

ولوو ایکس سی ۴۰ مدل ۲۰۲۰ در مدل گیربکس ۶ سرعته دستی دارای شتاب ۹.۳ ثانیه است که شتاب آن نسبت به قبل حدود یک‌دهم ثانیه ارتقا پیدا کرده است. هرچند مدل گیربکس اتوماتیک این خودرو سه‌دهم ثانیه دیرتر به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت دست پیدا خواهد کرد. مهندسان مصرف سوخت ولوو XC40 مدل ۲۰۲۰ مدل گیربکس دستی را ارتقا داده‌اند و حالا به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر مصرف سوخت ۶.۸ تا ۷.۶ لیتر را به همراه دارد.

ولوو XC40 مدل 2020

ولوو XC40 مدل ۲۰۲۰ در مدل پایه ۲ لیتری T4 نسبت به قبل حدود ۱۴۰۰ پوند ارزان‌تر عرضه خواهد شد و شرکت ولوو برای نخستین بار آن را در دیفرانسیل جلو نیز عرضه می‌کند. این مدل در قیاس با مدل چهار چرخ حدود یک‌دهم ثانیه سریع‌تر است و ظرف مدت ۸.۶ ثانیه از سرعت صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ۷.۷ تا ۸.۴ لیتر است.

ولوو XC40 مدل 2020

شرکت ولوو برای نسل جدید کراس اوور خود امکانات متعددی در نظر گرفته است که از جمله آنها می‌توان به جعبه داشبورد قفل شونده، آینه‌های جانبی برقی، خروجی برق ۱۲ ولتی در صندوق و حفاظ محفظه بار اشاره کرد. صفحه نمایش ۹ اینچی، کنترل صوتی، ناوبری، سیستم تهویه مطبوع ۲ ناحیه‌ای، چراغ‌های جلوی LED، حسگرهای پارک عقب و رینگ‌های ۱۸ اینچی جزو امکانات استاندارد این خودرو محسوب می‌شود. همچنین برای این خودرو پکیج وینتر پلاس جدید نیز قابل سفارش است که مواردی چون غربیلک فرمان و پشت‌سری‌های گرم شونده، شیشه‌ی جلوی گرم شونده و سیستم تمیزکننده چراغ‌های جلو را شامل می‌شود.

ولوو XC40 مدل 2020

ولوو XC40 مدل ۲۰۲۰ در حال حاضر از سیستم‌های ایمنی متعددی چون سیستم پایش نقاط کور با دستیار فرمان جدید بهره می‌برد که چنین سیستمی باعث خواهد شد خودرو به خط خود برگردد و خطر برخورد با سایر خودروها در نقاط کور را به صفر می‌رساند. خریداران خودرو نسل جدید کراس اوور ولوو در هنگام خرید می‌توانند ۳ رنگ بدنه جدید خاکستری تاندر، خاکستری پبل و نقره‌ای گلاسیر را نیز سفارش دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*