باتری گلکسی A70

مقایسه سرعت شارژ شدن باتری گلکسی A70 ، ویوو S1، ویوو Z1x و ویوو Z1 Pro

در این مطلب می‌خواهیم سرعت شارژ شدن صفر تا صد درصد باتری گوشی های گلکسی A70 ، ویوو S1 ، ویوو Z1x و ویوو Z1 Pro را با یکدیگر مقایسه کنیم.

سامسونگ گلکسی ای ۷۰ (Samsung Galaxy A70) گوشی میان رده پرامکانات سری A سامسونگ است که از مدتی پیش در بازار به فروش می‌رسد. این گوشی جدید امکانات و مشخصات بسیار خوبی دارد و چه از لحاظ پردازشی، چه از نظر طراحی و چه در بخش دوربین، جزو بهترین‌های رده خود محسوب می‌شود. اما یکی از ویژگی‌های شاخص گلکسی A70 باتری پرظرفیت و سرعت شارژ آن است. سامسونگ گلکسی ای ۷۰ به باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعتی با شارژ سریع ۲۵ واتی مجهز شده است. اما شاید فکر کنیم شارژ شدن صفر تا صد باتری این گوشی با چنین باتری بزرگی زمان زیادی می‌برد. به همین بهانه قصد داریم سرعت شارژ باتری گلکسی A70 را با سه گوشی از شرکت چینی ویوو یعنی ویوو اس ۱ (Vivo S1)، ویوو زد ۱ ایکس (Vivo Z1x) و ویوو زد ۱ پرو (Vivo Z1 Pro) مقایسه کنیم.

پیش از مشاهده ویدیو، در جدول زیر می‌توانید مشخصات باتری و سرعت شارژ این چهار گوشی را ببینید و مقایسه کنید:

گوشی ظرفیت باتری سرعت شارژ
گلکسی ای ۷۰ ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعت شارژ سریع ۲۵ واتی
ویوو اس ۱ ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعت شارژ سریع ۱۸ واتی
ویوو زد ۱ ایکس ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعت شارژ سریع ۲۲.۵ واتی
ویوو زد ۱ پرو ۵۰۰۰ میلی‌آمپرساعت شارژ سریع ۱۸ واتی

همانطور که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، ظرفیت باتری هر چهار گوشی حداقل ۴۵۰۰ میلی‌آمپرساعت است، اما سرعت شارژ آنها تفاوت دارد. حالا با مشاهده این مشخصات، فکر می‌کنید کدامیک از گوشی‌ها سریع‌تر شارژ صفر تا صد در صد را پر می‌کند؟ در ادامه می‌توانید ویدیوی مقایسه سرعت شارژ این چهار گوشی را در گجت تی وی مشاهده کنید.

مقایسه سرعت شارژ باتری گلکسی A70 با رقبایی از ویوو

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. گلکسی بهتره بنظرم