قسمت جدید بازی کراش (Crash Bandicoot) به زودی معرفی می‌شود

مجموعه محبوب و پرطرفدار کراش باندیکوت (Crash Bandicoot) در سال‌های اخیر درخشان ظاهر شده و طبق شایعات، قسمت جدید بازی کراش نیز به زودی معرفی خواهد شد.

با تشکر از بازسازی سه‌گانه اصلی مجموعه بازی کراش که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled که اخیرا به بازار آمد، به نظر می‌رسد که این مجموعه آن قدر محبوب باقی مانده که شرکت سازنده به فکر ساخت یک دنباله کاملا جدید از آن بیفتد.

نسخه جدید بازی کراش باندیکوت در راه است؟ 

اخیرا تعدادی از یوتیوبرها و استریمرهای برجسته، اسباب‌ بازی‌های کریسمسی غافلگیرکننده‌ای در رابطه با کراش دریافت کرده‌اند. اصولا اولین چیزی که به ذهن هر کسی می‌رسد این است که احتمالا قرار است به زودی شاهد رونمایی از نسخه جدید کراش باشیم و شرکت سازنده در تلاش است تا بازار این مجموعه را گرم نگه دارد. همه این‌ها شاید حدس و گمان باشد اما چند نکته دیگر را نیز باید در نظر گرفت که این فرضیه را جدی‌تر می‌کند.

بازی کراش

اولین نکته این است که نسخه بازسازی کراش بسیار موفق و پرفروش از آب در آمد و سود زیادی برای شرکت اکتیویژن به همراه داشت، با شناختی که از این شرکت داریم (کال آف دیوتی؟)، می‌دانیم که آن‌ها به راحتی یک مجموعه پرفروش را کنار نمی‌گذارند و حالا که شاهد استقبال بی‌نظیر طرفداران از این بازی بوده‌اند، ساخت آثار بیشتری را در دستور کار قرار خواهند داد. در سوی دیگر، سال گذشته نیز جوایز کریسمسی مرتبط با کراش برای افراد مختلف ارسال شده بود و پس از آن، در جریان مراسم جوایز بازی (The Game Awards) سال ۲۰۱۸ بود که بازی Crash Team Racing به صورت رسمی معرفی شد. احتمال دارد که امسال هم چنین اتفاقی تکرار شود.

مدتی پیش اعلام شد که در مراسم جوایز بازی سال ۲۰۱۹ نزدیک به ۱۵ اثر جدید به صورت رسمی رونمایی خواهند شد و به احتمال زیاد، قسمت جدید بازی کراش باندیکوت یکی از این عناوین خواهد بود. برنامه استیت آف پلی (State of Play) شرکت سونی را هم نباید فراموش کنیم که به زودی پخش می‌شود و سونی در آنجا از آثار انحصاری و جدید کنسول‌اش رونمایی می‌کند. به زودی جزئیات بیشتری در رابطه با این بازی جدید منتشر می‌شود که آن‌ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. من هنوز ریمستر قبلیه رو هم بازی نکردم

  2. جووووون اگ گرافیکش نسل نهمی باشه عالی میشه