طرح دوشنبه سوری همراه اول

هدایای اینترنتی طرح دوشنبه سوری همراه اول آذر ۹۸ اعلام شد

طرح دوشنبه سوری همراه اول به ایستگاه ۲۵ آذر ۹۸ رسید. اپراتور اول کشور با هدف افزایش رضایتمندی مشترکان خود در آخرین دوشنبه هر ماه هدایای مختلفی مثل ۱۰۰ گیگابایت اینترنت را ارائه می‌دهد.

اپراتور اول کشور در راستای افزایش رضایتمندی مشترکان خود در آخرین دوشنبه هر ماه هدایای مختلفی را در نظر می‌گیرد و این هدایا را تحت عنوان طرح دوشنبه سوری به مشترکان خود ارائه می‌دهد. این طرح به صورت ماهانه اجرا می‌شود و حالا به ایستگاه آذر ۹۸ رسیده است.

فعال‌سازی طرح دوشنبه سوری همراه اول

مشترکان اپراتور همراه اول برای فعال‌سازی این طرح و بهره‌مندی از بسته های اینترنت رایگان یک روزه می‌توانند در دوشنبه پایان هر ماه کد دستوری ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۴ مربع (#۶۴*۱۰۰*) را شماره‌گیری کنند. این طرح در آذر ۹۸ در روز دوشنبه ۲۵ آذر برگزار خواهد شد که شامل هدایایی چون بسته‌های دیتا ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت یک روزه است. این هدیه به صورت تصادفی به مشترکان دائمی، اعتباری و انارستان این اپراتور تلفن همراه کشور تعلق خواهد گرفت که می‌بایست آن را یک روزه (از ساعت ۵ صبح تا ۱۷ عصر) استفاده کنند. گفتنی است تمامی مشترکان تا ساعت ۲۳:۵۹ دوشنبه ۲۵ آذر مهلت خواهند داشت تا با شماره‌گیری کد دستوری #۶۴*۱۰۰* در این طرح شرکت و بسته اینترنتی خود را فعال کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. مرسی ۱۰گیگ هدیه گرفتم

  2. اقا ی دنیا ممنون ولی فردا صبح میزاشتبد باز بهتر بود اب کاش فردا هم ی تاکیدی بکنید