بازی Call Of Duty: Modern Warfare

فروش جهانی بازی Call Of Duty: Modern Warfare از ۱ میلیارد دلار گذشت

فروش بازی Call Of Duty: Modern Warfare در سراسر جهان از ۱ میلیارد دلار عبور کرد تا شاهد بازگشت این مجموعه به روزهای اوجش باشیم.

سری بازی‌های بسیاری توانسته‌اند طی چند سال و با چند نسخه مختلف بازیکنان خود را حفظ کنند، اما سری Call Of Duty بیش از یک دهه است که با وجود انتشار سالیانه نسخه‌های جدیدش همواره مخاطب خود را حفظ کرده و در سال ۲۰۱۹ با Call Of Duty: Modern Warfare و به لطف شخصیت‌های محبوب قدیمی مجموعه می‌بینیم این نسخه به محبوب‌ترین ندای وظیفه طی نسل هشتم تبدیل شده و فروش جهانی آن از ۱ میلیارد دلار عبور کرده است!

در بخشی از گزارش جدید اکتیویژن آمده است تا به امروز بازیکنان بیش از ۵۰۰ ساعت به تجربه بخش آنلاین کال آف دیوتی: مدرن وارفر مشغول بوده‌اند و بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون مسابقه در بخش چند نفره آن انجام شده است! موفقیت‌های نسخه موبایل و مجموعه تلویزیونی که به تازگی بر اساس این سری بازی کلید خورده است را هم به موفقیت‌های Call Of Duty اضافه کنید تا بدانید ۲۰۱۹ چه سال خوبی برای اکتیویژن از این لحاظ بوده است.

همچنین Call of Duty: Modern Warfare محبوب‌ترین اثر در ماه نوامبر برای دارندگان پلی استیشن ۴ بوده و بیشتر از هر بازی دیگری بر روی این کنسول دانلود شده است تا استودیو Infinity Ward بداند رویه درستی برای ادامه دادن مجموعه Call of Duty انتخاب کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. چرا اکتیویژن ی بازی حدید معرفی نمیکنه

  2. دمش گرم هر سال بازی میذه و هر سال فروش انچنانی