این سیگنال فضایی مرموز به طور منظم از مکان عجیبی در فضا به زمین می‌رسد!

سیگنال فضایی مرموز به طور منظم از مکان عجیبی در فضا به زمین می‌رسد؛ آیا موجودات فضایی قصد ارتباط با ما را دارند؟

یک سیگنال فضایی مرموز که از نوع سیگنال‌های رادیویی فضایی (FRB) به شمار می‌رود، مدتی است که هر ۱۶ روز یک‌بار از مکانی مشخص از فضا،‌ به زمین ارسال می‌شود؛ آیا موجودات فضایی قصد ارتباط با ما را دارند؟

به تازگی خبر رسیده که هر ۱۶ روز یک‌بار نوعی سیگنال فضایی مرموز از مکانی در فضا که ۵۰۰ میلیون سال نوری از ما دور است، به صورت منظم، به زمین می‌رسد. هنوز ماهیت مبدا این پالس‌ها که از نوع سیگنال فضایی رادیویی (FRB) هستند، مشخص نیست و کسی نمی‌داند که پالس‌های مورد نظر از طرف موجودات فضایی ارسال شده‌اند،‌ یا توضیح دیگری برای این پدیده وجود دارد.

جزئیات سیگنال فضایی مرموز کشف شده

سیگنال فضایی رادیویی پدیده مرموزی بوده از سال ۲۰۰۷ تاکنون توجه دانشمندان سراسر جهان را به خود جلب کرده است. تا به حال ۱۰۰ نوع از این پالس‌ها به ثبت رسیده، اما فقط در ۱۰ مورد، سیگنال‌های دریافتی توسط تجهیزات زمینی به صورت تکرار شونده بوده‌اند.

با این حال، هیچ یک از سیگنال‌های فضایی رادیویی دریافت شده الگو و سیستم مشخصی نداشته‌اند و این اولین بار است که از نقطه مشخص و ناشناخته‌ای از فضا،‌ سیگنالی به زمین می‌رسد که هر ۱۶ روز یک‌بار الگوی آن تکرار می‌شود. دانشمندان تلسکوپ رادیویی چایم (CHIME) در بریتیش کلمبیای کانادا، با استفاده داده‌های جمع‌آوری شده در مورد FRB به نتیجه‌گیری اخیر رسیده‌اند و هنوز کسی نمی‌داند که سیگنال فضایی مرموز اخیر از لحاظ علم کیهان شناسی و بحث ارتباط با موجودات فرازمینی چه معنایی می‌تواند داشته باشد.

الگوی منظم این پالس‌ها به طوری است که در هر سیکل، یک یا دو سیگنال مجزا هر یک ساعت به زمین می‌رسد و این روند تا چهار روز ادامه دارد. در روز چهارم سیگنال‌ها متوقف می‌شوند و برای مدت دوازده روز، هیچ خبری از پالس‌های رادیویی، از مکان مشخص شده در فضا نیست. در روز دوازدهم مجددا سیگنال‌ها به زمین می‌رسند و یک سیکل جدید را آغاز می‌کنند. مدت زمانی هم که دانشمندان کانادایی امواج رادیویی دریافتی را زیر نظر گرفته‌اند، از تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۸ تا ۳۰ اکتبر ۲۰۱۹ بوده است.

این سیگنال فضایی مرموز به طور منظم از مکان عجیبی در فضا به زمین می‌رسد!

مبدا این سیگنال فضایی مرموز یک کهکشان مارپیچ در فاصله نیم میلیارد سال نوری از زمین است. دانکن لاریمر (Duncan Lorimer)، اختر فیزیک‌دانی از دانشگاه ویرجینیا غربی می‌گوید که کشف اخیر بسیار شگفت‌انگیز است و این احتمال وجود دارد که از طریق این پالس‌های تکرارشونده، راز سیگنال‌های فضایی رادیویی یک‌بار برای همیشه افشا شود. لوریمر می‌گوید که سیگنال‌های مورد نظر می‌توانند به دلیل گردش مبدا پالس به دور ستاره یا سیاه چاله‌ها تکرار شوند و همچنین نمی‌توان تاثیر بادهای کیهانی و سایر عواملی که سیگنال‌ها را برای مدتی مشخص مسدود می‌کنند، نادیده گرفت.

با اینکه دانشمندان هنوز نمی‌دانند که چه چیزی این سیگنال فضایی مرموز را به وجود می‌آورد، برخی از احتمالات کمرنگ شده‌اند؛ به عنوان مثال لئون استروم (Leon Oostrum) از دانشگاهی در هلند می‌گوید که احتمال ارسال پالس‌ها توسط موجودات فضایی آن‌قدرها هم بالا نیست. استروم معتقد است که دوره زمانی ۱۶ روزه برای ارتباط‌گیری کمی طولانی بوده و به همین دلیل اگر آدم فضایی‌ها قصد ارسال پیامی به زمین را داشتند،‌ این سیگنال‌ها را با سرعت بیشتری می‌فرستادند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

 1. همون طور که می دونید جهان در حال گسترش پس قطعا هزاران هزار موجود غیر از ما وجود دارند به نظر من حکومتشون قوی تر از ما نیست چون اگه اینطور بود خیلی قبل تر ما رو پیدا کرده بودند ولی در کل وجودشون قطعی امیدوارم قبل از مرگمون پیدا بشن.

 2. جالبه
  دیس لایک های موجودات شیطانی هم مباااارکه 😃😃😃😃😃

 3. خوبه.تومیتونی.ادامه بده پسر .ایمان داشته باش تومیتونی ایمان داشته باش تومیتونی ایمان داشته باش تومیتونی

 4. راستی
  فرازمینی ها برای تغییر گذشته خودشون و سفر به گشته خودشون به ناچار حتما باید تسلیم قانون زمانی بشن ،
  یعنی چی ؟
  یعنی همون مسیر تکامل رو باید طبق قانون زمانی و تکامل باید پیش ببرن ،منتهی با هدایت و رهبری غیر مستقیم هم تیمی های ناظر بالایی ، یعنی به صورت غیر مستقیم و راهنمای تعالی دارن در گذشته رهبری میشن ، اما خوده فرد احساس تنهایی میکنه ، و درد و رنج و غیره حتی به هیچ چیز اگاهی نداره (اینده و گذشته ) در حالی که نه تنها تنها نیس بلکه یک حامی تعالی و تشنه حقیقت پشتشه ، ولی اطلاع زیاد نداره و با درک واقعیت ناقص هر از گاهی متوجه حامی میشه ، اونم با برنامه ریزی هم تیمیش به صورت غیر مستقیم ! یعنی هر قدم که بر میداریم و هر نفسی که میکشیم کاملا به نفع ماست و نوعی صعود محسوب میشه ، پس در این زندگی دیدید میگن جایگاهتو شکر کن ؟ خب عزیزم بدترین رنج بازم جای شکر داره ، علتشم همون حتما به نفعمون هس ، (هر چه از دوست رسد نیکوست )
  شاید خیلی ها حس کنن این چرخه زندگی قبلا بوده و زمان حال یک رول مسخره به حساب میاد ،
  بله چرخه قبلا بوده ، اما اومدیم برای تغییر ، و و با دقت بیشتر بررسی کنیم
  مثلا بر فرض مثال بگیم
  با پروسه قبلی شاید یک باز زمین بر حسب نااگاهی و پروسه تعالی یک بار نابود شده ، بر طبق قانون واحد موازی ،
  ولی در این پروسه به ظاهر تکراری با تجربه عشق و محبت و غیره تونستیم تغییر مسیر و پالس موفقیت برای ایندمون کنیم و کمک به قفل گشایی حقیقت کنیم ،
  فرض کنید زمین الان درست ۷ میلیارد کره زمین به صورت موازی در حاله حیات است ! ولی با تجربه های گوناگون ، اون هم برای کشف حقیقت ،
  البته البته و صد هزار البته
  موجودات عهد شکن و خبیس هم قطعا مزاحم تعالی و زباله های کیهانی محسوب میشن و انگل های کیهانی هم هستند که بسیار زیاد با دزدی قوانین زمانی و مکانی مجودات زیادی را زندانی و بر اونها مانند برده ظلم میکنن و تغزیه میکنن و مهندسی معکوس میکنن اونارو ،(به اینا میگن عهد شکن و نااگاه رانده شده )
  که در بعد های زمانی پایینی هم انسان ها و هم تعدادی زیاد گونه زیر گونه های نااگاه زندانی شده اند
  و بعد های برتر بالایی به شدت تمام دنبال دنبال گونه های زندانی شده خود میگردن و راهنمایی میکنن اونارو ت تا توسط موجودات شیطانی رهبری نشن و به اینده خودشون که رابطه کاملا مستقیم با تعالیان داره صدمه وارد نکنن

  پس با بیان این جملات فک کنم حدس بزندید که زیر سلطه قرار گرفتن و قبول ظلم از شیطان های خبیس و ظالم در انواع اقسام چهره های گوناگون سیارات گوناگون و غیره قبول ظلم نکنین و اینده نگر مثبت باشیم ….
  در جا نزنیم و تعالی باشیم
  و توی چرخه تناسخ گیر نکنیم و بدونیم
  همون قرانی که از شیطان دم زده ، اون قدر ها هم کاره اسونی نیس نوع ظهورش و نوع فعالیتش ،
  دوستان
  شیطان یک اغوای ذهنی نیس فقط !
  اونا به حدی مدرن منفی هستن که ، که توانایی غلبه بر زمان مکان و غیره دارن …. و همین فرکانسای ذهنی اکثرا از سمت اونا کد دهی میشه و بازی میخوریم ، و فک میکنیم خیلی اوقات هودمون هستیم ، اصولا هر چیز بر مبنای تضاد باشه ، برنامه ریزی اوناست ! چون تعالی های اینده خوب میدونن تضاد یک سیستم عقب گرد محسوب میشه ، نه رونده ، پس با زیر پا گذاشتن سیستم تضادی ، تعالی شدن …
  ولی موجودات عهد شکن انگلی به شدت با تزریق سیستم تضادی به انسان ها با کاهش انرژی و هوشیاری اونا با ابعاد بالایی (مثلا فرض کن فرشته مدرن )
  فقط با به بند کشیدن دارن از ادما تغذیه میکنن … و سیاهی لشکر جم میکنن …
  اونم به علت نااگاه و رانده شده بودن …….
  پس این شما و این میدان
  تفاوت اگاهی و نااگاهی زیاده ….
  خود دانید ……
  تفکیک کنید جریانات رو

 5. خب دوست عزیز
  شما یک لحضه خودتو بزار جای فرستنده (فرض کنیم ما فضایی هستیم ) و یک سیگنال رادیویی برای زمین ارسال کردیم ، چون زمین از ما ۵۰۰ میلیون ساله نوری دوره ، پس قاعدتا زمین خیلی وقت پیش نابود شده درسته ؟؟
  ولی من یک چیز میگم
  فرض کنید قانون مرگ و زندگی و فیزیک اونا در حدی باشه که براشون نابودی معنایی نداشته باشه ، و در هر حال در بهترین فرضیه قطعا در پروسه تکامل به اون تعالی رسیدن ! یعنی درجه تعالی به حدی رسیده که مسیر تکامل خودشون رو که گذشته خودشون باشه با درک قانون فیزیک کیهانی به دست بیارن !
  میدونم سخته باورش ، ولی میگم
  احتمال خیلی خیلی خیلی زیاد اونا خوده تعالی ما هستیم که کره زمین حکم یک ازمایش و بررسی برای ادامه راهه تعالی از همان نقطه گیر افتاده های دروازه های زمانی که ازش پیام رادیویی برای زمین ارسال میشه ،
  ما درست در وسط کره زمین در حاله تکامل هستیم ، و دقیقا دنبال چیزایی میگردیم که با هدف موجودات عالم تقریبا مشترک محسوب میشه ،
  پس ما با صحت نمیتونیم بگیم هر ستاره ایی که در اسمون میبینیم قبلا مرده !
  دقیقا روی ستاره این تفکر رو بکنید و زمین رو ببینین ، خب زمین هم قبلا مرده …
  درسته ؟
  پس یک چیز جای سوال داره
  چه چیزی قابل تغییر بااید باشه که هم قانون مرگ و حیات در فیزیک تعالی بشه ،و هم درک به حدی باشه که با درک قانون کیهانی اون بر ما غالب نشه ،ما بر اون غالب شیم ، مثلا درک زمان ، مکان ، و بلوغ کوانتومی
  پس برای فرازمینی های تعالی و پیشرفته مرگ مفهوم نداره ، زمان هم مفهوم نداره ،مکان هم مفهوم نداره ، ستاره ها برای اونا یک اسباب بازی محسوب میشن …
  پس اگر این گونه باشه
  اونا به راحتی توانایی ناظر بودن بر مسیر قبلی خودشون دارن ، یعنی اونا ناظر ما میتونن باشن ،اما ما نه !!!
  علت یک فرضیه اینه که ؛
  چون کیهان های بیشماری وجود داره
  و در طی یک پروسه تعالی به یک مانع کیهانی برخورد کنن که توانایی درکش رو نداشته باشن ، پس به ناچار چه کار باید بکنن ؟
  من به جاشون بودم گذشته خودمو چک میکردم و با ازمایشات عمیق زمانی و مکانی و کالبدی و تناسخ در هر جهت ممکن کمک میگرفتم که این دروازه های قفل شده تعالی به هر نحو ممکن کد گشایی بشن …
  قبلا هم گفته بودم
  کیهان یک ذهن اشتراکی هست ، تمامی وجود یک اشتراک اگاه ، نیمه اگاه ، و اگاه وجود داره …
  در اصل چون ذرات راهه صعود پیش گرفتن همون سیر نااگاهی به اگاهی در حاله طی شدن هست ،
  شاید سوال کنید اگاهی مگه به وجود اومده ،
  بله به وجود اومده و هستن تمدن هایی که زود تر از بقیه کشف رمز کردن و تعالی هستن ، و اونا بیشتر از بقیه ناظر قضایا هستن و در حاله مشاهده قوانین هستن ، پس فک نکنید زمین محل زندگی ابدی هست ! نه خیر به محضه خروج از جسم درست به جایی هدایت میشیم که قبلش قراردادی و با اگاهی کامل این جا تناسخ پیدا کردیم ، اون جا برامون علت در زمین بودن مشخصه و مسخرس ، ولی این جا چرا یادمون نمیاد علتش اینه که باید پاک شیم و ماموریت درست انجام شه یعنی با تغییر گذشته توانایی قفل گشایی اینده میسر میشه
  بدرود

 6. جالبش اینجاس این سیگنال اگه از بیگانه ها باشه ب این معناست ک بیگانگان نیم میلیارد سال پیش ب این تکنولوزی دسترسی داششتن ک این خیلی تعجب برانگیزه. ممکنه الان ک ما این سیگنال ها رو دریافت میکنیم این تمدن یا ب سوی ما در حرکت باشن یا اینکه از بین رفته باشن !

Open

Close