بسته اینترنت

چگونه بسته اینترنت رایگان ۱۰۰ گیگابایتی را فعال کنیم؟

اخیرا وزارت ارتباطات اعلام کرد به تمامی کاربران اینترنت ثابت، بسته اینترنت رایگان ۱۰۰ گیگابایتی ارائه خواهد شد، اما نحوه فعال‌سازی این بسته اینترنت هدیه چگونه است؟

شیوع گسترده کرونا در ایران باعث شد تا بسیاری از افراد برای جلوگیری از ابتلا به آن خود را در خانه قرنطینه کنند که این موضوع افزایش مصرف اینترنت کاربران را به همراه داشت، از این رو وزارت ارتباطات اعلام کرد تمامی اپراتورهای ثابت به مشترکان خود بسته اینترنت رایگان ۱۰۰ گیگابایتی را ارائه می‌دهند. در ادامه نحوه فعال‌سازی این بسته اینترنت هدیه را بررسی می‌کنیم.

نحوه فعال‌سازی اینترنت رایگان ۱۰۰ گیگابایتی

مشترکان شاتل

مشترکان شاتل برای فعال‌سازی این بسته ترافیک رایگان باید در پورتال مای‌شاتل به صفحه «کد تخفیف» مراجعه کنند. در پایین صفحه کد تخفیف را دریافت و کپی نمایید، سپس این کد را در بالای صفحه وارد کرده تا این بسته بر روی سرویس فعال شود.

مشترکان آسیاتک

مشترکان اپراتور آسیاتک می‌بایست برای فعال‌سازی به پورتال خود مراجعه کرده و بسته را فعال کنند.

مشترکان پارس آنلاین

مشترکان این اپراتور نیز باید بدانند بسته اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی برای آنها به صورت خودکار فعال شده است و نیازی به فعال‌سازی آن نخواهد بود.

مشترکان مخابرات

این بسته هدیه برای مشترکان مخابرات نیز به صورت خودکار فعال شده است.

مشترکان اینترنت ثابت TD-LTE ایرانسل

مشترکان اینترنت ثابت اپراتور دوم نیز به صورت اتوماتیک از بسته هدیه ۱۰۰ گیگابایتی تا پایان سال بهره‌مند خواهند شد.

مشترکان های وب

در حال حاضر مشترکان های وب باید به تب «کد‌های تخفیف» مراجعه کنند که در آخر لیست ۴۰۰ گیگ اینترنت ۱۳ روزه قابل مشاهده است. (۴۰۰ گیگ اینترنت داخلی برابر با ۱۰۰ گیگ اینترنت بین‌الملل)

مشترکان TD-LTE مبین نت

برای مشترکان TD-LTE مبین نت نیز ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان از طریق بانک هدایا برای آنها لحاظ شده است.