بهترین پاور بانک های سال 2020

بهترین پاور بانک های سال 2020 برای گوشی‌های هوشمند را بشناسید

بهترین پاور بانک های سال 2020 چه مدل‌هایی هستند؟ برای خرید پاور بانک های جدید در سال 1399 این مقاله را مطالعه کنید.

به لطف پاور بانک‌ها، مهمترین مشکل گوشی‌‌های هوشمند در مقایسه با تلفن‌های همراه ساده یعنی اتمام سریع شارژ باتری، برطرف خواهد شد. حتی در زمان حضور در منزل و محل کار، نزدیک به پریز برق، به این وسایل نیاز پیدا می‌کنید. به عنوان مثال حین بازی کردن، دیگر مجبور به چسبیدن به دیوار نبوده و می‌توانید گوشی را حین شارژ شدن با خود به هر جایی ببرید.

بهترین پاور بانک های سال 2020

پاور بانک‌های غیر استاندارد و ساخت برندهای متفرقه دو مشکل اساسی دارند. سرعت شارژ آن‌ها پایین بوده و ممکن است به باتری گجت همراهتان آسیب وارد کنند. از طرفی حین خرید یک منبع شارژ همراه باید به ظرفیت آن توجه کنید. در صورت خرید محصولی با ظرفیت بالا، در کنار اتمام سریع شارژ باتری گوشی، خالی شدن سریع انرژی پاور بانک نیز به مشکلاتتان افزوده خواهد شد! پیشنهاد می‌کنیم در صورت نیاز به خرید محصولی جدید، یکی از بهترین پاور بانک های سال 2020 را انتخاب کنید.

iMuto با ظرفیت 20 هزار mAh

بهترین پاور بانک های سال 2020

قابلیت حمل یکی از نکات مهمی است که در زمان خرید پاور بانک باید مد نظر داشته باشید. برای محصولات دارای ظرفیت باتری بالا، این فاکتور کم‌رنگ می‌شود. در بین پاوربانک‌های با ظرفیت 20 هزار میلی‌آمپر ساعت به سختی می‌توان مدلی با قابلیت حمل بالا مثل iMuto 20K mAh پیدا کرد. دو پورت برای آن در نظر گرفته شده تا به صورت همزمان دو گوشی یا تبلت را شارژ کنید.

ظرفیت بالای این منبع انرژی قابل حمل اجازه می‌دهد گوشی های دارای باتری بزرگ را نیز برای چهار مرتبه کامل شارژ کنید. برخلاف بیشتر پاور بانک‌ های موجود در بازار، میزان شارژ باقی مانده داخل پاور بانک 20 هزار میلی‌آمپر ساعتی iMuto به طور دقیق نشان داده می‌شود. بیشتر آن‌ها به وسیله نمایش یک سری چراغ، ایده‌ای کلی درباره میزان شارژ باقی مانده ارائه می‌کنند.

ممکن است وزن بالا و بدنه خپل آن نظرتان را درباره خرید عوض کند، اما از یک پاور بانک 20 هزار نمی‌توان انتظار بیشتری داشت!

RAVPower با ظرفیت 20 هزار میلی‌آمپر ساعت

بهترین پاور بانک های سال 2020

یکی دیگر از بهترین پاوربانک های سال 2020 محصول برند RAVPower است. شارژر همراه 20 هزار میلی‌آمپر ساعتی آن شبیه به دیگر محصولات بازار به نظر می‌رسد. با این حال، با در نظر گرفتن ظرفیت باتری ابعاد بسیار مناسبی داشته و به خاطر نوع طراحی، به راحتی داخل جیب قرار می‌گیرد.

شبیه به مدل قبلی، روی بدنه شارژر همراه RAVPower 20K mAh نیز دو درگاه دیده می‌شود. در مقایسه با پاور بانک 20 هزار iMuto، این مدل از قابلیت حمل بهتری برخوردار است.

Anker PowerCore با ظرفیت 20 هزار میلی‌آمپر ساعت

بهترین پاور بانک های سال 2020

در بازار شارژر‌های همراه، Anker یکی از بهتری برندها شناخته می‌شود، به همین دلیل طبیعی است یکی از محصولات آن در زمره بهترین پاور بانک های سال 2020 قرار بگیرد. مدل Anker PowerCore با ظرفیت 20 هزار میلی‌آمپر ساعت دو پورت در اختیارتان قرار می‌دهد تا به صورت همزمان، دو گوشی یا تبلت را برای دو الی سه مرتبه از صفر تا صد شارژ کنید.

در مقایسه با سایر مدل‌های معرفی شده در این مطلب، حین استفاده مداوم از Anker PowerCore دما کمی افزایش پیدا می‌کند، اما در عوض سرعت شارژ تقریبا بیشتری در اختیارتان قرار می‌دهد.

در نظر داشته باشید امکان شارژ سریع همه گوشی های هوشمند با استفاده از این پاور بانک میسر نیست، مگر این که پشتیبانی از PowerIQ یا VoltageBoost برایشان لحاظ شده باشد. یکی از کاستی‌های این پاور بانک انکر عدم توانایی برای افزایش سرعت شارژ بر اساس تکنولوژی شارژ سریع کوالکام (QuickCharge) است.

Aukey با ظرفیت 20 هزار میلی‌آمپر ساعت

بهترین پاور بانک های سال 2020

با در نظر گرفتن افزایش ظرفیت باتری گوشی های هوشمند، اکنون نمی‌توان محصولی با ظرفیت 10 هزار را در فهرست بهترین پاور بانک های سال 2020 قرار داد. شبیه به دو مدل قبلی میزان شارژ باقی مانده از طریق یک سری چراغ مشخص شده و دو درگاه برای شارژ همزمان دو گجت وجود دارد.

طراحی جعبه‌ای پاور بانک 20 هزار میلی‌آمپر ساعتی Aukey از جذابیت آن برای بیشتر کاربران کاسته است. با این حال قابلیت حمل مناسبی دارد. عدم پشتیبانی از فناوری شارژ سریع از جمله نقص‌های آن محسوب می‌شود.

NOVOO با ظرفیت 22 هزار و 500 میلی‌آمپر ساعت

بهترین پاور بانک های سال 2020

سوکت روی بدنه این پاور بانک شما را به یاد پریز دیواری می‌اندازد! به این ترتیب می‌توان علاوه بر گوشی هوشمند و تبلت از طریق کابل یو اس بی، دیگر لوازم الکترونیکی پشتیبانی شده را نیز شارژ کرد. در صورت عدم نیاز به شارژ وسیله‌ای با درگاه شارژ لایتنینگ، میکرو یو اس بی یا یو اس بی C، خرید مدل 22500 برند NOVOO انتخاب عاقلانه‌ای است.

مشکل آن در مقایسه با سایر بهترین پاور بانک های معرفی شده در این مطلب داشتن ابعاد بزرگ و شکل استوانه‌ای است، به همین دلیل دیگر شبیه به آن‌ها راحت جابه‌جا نمی‌شود. از طرفی، برای لوازم الکترونیکی به جز گوشی و تبلـت، یک منبع 22500 میلی‌آمپر ساعتی کم به نظر می‌رسد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. خواندم و به این نتیجه رسیدن که یکی از بهترین پاوربانک هاست

  2. دارندگان گوشی اپل حتما باید یکی پاور بانک همیشه باشون باشه وگرنه لنگ میمونن

  3. کوچیک بودن و کم جا بودن برای یه پاروبانک مهم ترین نکته است