کیفیت خودروهای داخلی

جدیدترین وضعیت کیفیت خودروهای داخلی در خرداد ۹۹ منتشر شد

جدیدترین وضعیت کیفیت خودروهای داخلی برای خرداد سال ۹۹ منتشر شد که این بررسی‌ها از بهبود سطح کیفیت خودروهای داخل بازار ایران حکایت دارد.

اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت اخیرا آخرین ارزیابی وضعیت کیفیت خودروهای داخلی مربوط به خرداد سال ۹۹ را منتشر کرده است که طبق این گزارش، در گروه خودروهای سواری داخلی، ۲ خودرو موفق به کسب ۵ ستاره کیفی، ۱۰ خودرو چهار ستاره کیفی، ۲۰ خودرو سه ستاره کیفی و ۶ خودرو نیز دو ستاره کیفی را دریافت کردند. این گزارش منتشر شده حاکی از آن است که وضعیت کیفی خودروها نسبت به آخرین گزارش کیفی منتشر شده بهبود پیدا کرده است.

وضعیت کیفیت خودروهای داخلی در خرداد ۹۹

طبق این گزارش، در گروه خودروهای سواری تولیدی فقط دو خودرو نیو مزدا ۳ از شرکت بهمن موتور در سطح قیمتی یک و پژو ۲۰۰۸ شرکت ایران خودرو در سطح قیمتی دو موفق شدند ۵ ستاره کیفی کامل را دریافت کنند. در همین گروه خودروهای سواری در سطح قیمتی ۱، خودرو چری تیگو ۷ موفق به کسب ۳ ستاره از ۵ ستاره کیفی شد.

در سطح قیمتی دو نیز خودرو هایما اس ۷ اتوماتیک توانست ۴ ستاره کیفی را دریافت کند. پس از این خودرو، خودروهای هایما اس ۵ اتوماتیک، چری تیگو ۵، جک اس ۵، جک اس ۳ و کراس اوور SWM G۰۱ شرکت سیف خودرو نیز موفق به دریافت ۳ ستاره کیفی شدند.

در گروه خودروهای سواری سطح قیمتی ۳ هم خودروهای بسترن بی ۳۰ از شرکت بهمن موتور و چری آریزو ۵ مدیران خودرو به ترتیب توانستند ۴ و ۳ ستاره کیفی را از آن خود کنند.

خودروهای پژو ۲۰۷ دنده‌ای، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و پژو ۲۷ اتوماتیک صندوق‌دار، دنا پلاس، پارس تندر، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، برلیانس اچ ۲۳۰ و رنو ساندرو اتوماتیک پارس خودرو نیز در سطح قیمتی چهار توانستند چهار ستاره کیفی از ۵ ستاره را به دست آورند. در همین گروه خودروهای پژو پارس، سورن، پژو پارس اتوماتیک، دنا، پژو ۲۰۶ صندوق دار و هاچ بک، رانا، سایپا کوییک، سمند نیز توانستند ۳ ستاره کیفی را کسب کنند. پژو ۴۰۵ خراسان، تیبا ۲، تیبا و ساینا نیز دو ستاره کیفی را به دست آوردند.

در گروه خودروهای سواری در سطح قیمتی ۵ هم خودروهای سایپا ایکس ۱۳۱ شرکت سایپا و پارس خودرو فقط ۲ ستاره کیفی از ۵ ستاره کیفی را دریافت کردند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۲ دیدگاه

  1. بد نیست که یه نگاه به لیست خودروها بندازید، تمام خودروهایی که دارای کیفیت سه ستاره و بالاتر هستند مونتاژ هستند و ایرانی به حساب نمیان و البته که اعتمادی هم به کنترل کیفیت نیست

  2. خودروهایی ایرانی اصلا حرف از کیفیت نزنن