قوی ترین حیوانات جهان

خطرناک ترین و قوی ترین حیوانات جهان را بشناسید (گجت تی وی)

در این ویدیو شما را با خطرناک ترین و قوی ترین حیوانات جهان آشنا می‌کنیم. این حیوانات با جثه‌های گوناگون می‌توانند هر دشمنی را به سرعت نابود کنند.

وقتی به خطرناک ترین و قوی ترین حیوانات فکر می‌کنید، نام کدام حیوان به ذهن شما خطور می‌کند؟ احتمالا همه شما به حیواناتی با جثه‌های بزرگ مثل فیل، گوریل و خرس و همینطور به سلطان جنگل، شیر فکر می‌کنید. اما حقیقت این است که یک حیوان قدرتمند و خطرناک، لزوما جثه بزرگی ندارد. معمولا قدرت یک حیوان را نسبت به وزن آن تعیین می‌کنند. حیواناتی وجود دارند که با وجود جثه کوچک و وزن کمشان، قدرتی باورنکردنی دارند و قطعا شما دوست نخواهید داشت با آنها روبه‌رو شوید.

به عنوان مثال، مورچه‌های برگ بر توانایی حمل باری به وزن 50 برابر وزن خودشان را دارند و از این لحاظ به عنوان یکی از قدرتمندترین حیوانات جهان شناخته می‌شوند. اسب را با لقب حیوان نجیب می‌شناسیم، اما این حیوان دوست داشتنی وقتی عصبانی بشود با جفتک‌هایی که می‌اندازد می‌تواند هر استخوانی را بشکند. عقرب بیابانی، یکی از حرفه‌ای‌ترین مبارزان است که با چنگال‌های تیز و بدن زره پوش خود و سمی مهلک، به کابوس قربانیان تبدیل می‌شوند. خرس گریزلی هم یکی از خطرناک‌ترین پستانداران جهان است که قدرتی برابر با پنج مرد بالغ دارند. کانگروها هم معروف‌ترین مشت‌زنان جهان هستند که دستان بسیار قدرتمندی دارند.

در ادامه با یک ویدیو در گجت تی وی، خطرناک ترین و قوی ترین حیوانات جهان را به شما معرفی می‌کنیم:

ویدیوی معرفی قوی ترین حیوانات جهان