رکورد لایک توییتر

خبر فوت چادویک بوزمن رکورد لایک توییتر را شکست

خبر فوت چادویک بوزمن ، بازیگر فیلم بلک پنتر رکورد لایک توییتر را شکست. رکورد قبلی به پست توییتری باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا تعلق داشت.

روز شنبه ۸ شهریور ۹۹ چادویک بوزمن، بازیگر فیلم ابرقهرمانی پلنگ سیاه (Black Panther) بر اثر بیماری سرطان فوت کرد. خبر فوت این بازیگر معروف هالیوود با انتشار بیانیه‌ای از سوی اکانت وی منتشر شد که ظرف مدت ۲۴ ساعت توانست رکورد لایک شبکه اجتماعی توییتر را بشکند.

رکورد لایک توییتر شکست

رکورد لایک توییتر

اکانت رسمی توییتر با انتشار پستی اعلام کرد توییت منتشر شده از اکانت متعلق به چادویک بوزمن توانست رکورد تاریخی ۷.۴ میلیون لایک را در این شبکه اجتماعی به ثبت برساند که نشانه‌ای از احترام کاربران به این بازیگر سرشناس است. رکورد قبلی لایک توییتر با ۴.۳ میلیون لایک به باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا تعلق داشت.

گفتنی است خبر فوت این بازیگر سرشناس برای اولین بار با انتشار عکسی سیاه و سفید به همراه بیانیه‌ای در اکانت متعلق به وی منتشر شد. چادویک بوزمن پس از  ۴ سال مبارزه با سرطان روده سرانجام با ۴۳ سال سن فوت کرد. در واقع این بازیگر در زمانی که مراحل شیمی‌درمانی را پشت سر می‌گذاشت توانست در فیلم‌های بزرگی چون پلنگ سیاه خوش بدرخشد و افتخارات زیادی را به نام خود ثبت کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*