عکس تبلیغاتی رابط کاربری EMUI 11

عکس تبلیغاتی رابط کاربری EMUI 11 برای معرفی در HDC 2020 منتشر شد

عکس تبلیغاتی رابط کاربری EMUI 11 برای معرفی این نسخه جدید در کنفرانس هواوی HDC 2020 منتشر شد. در این تصویر ، EMUI 11 هواوی به عنوان رابط کاربری برای همه دستگاه‌ها معرفی شده است.

همه افرادی که از گوشی‌های هواوی استفاده می‌کنند منتظر کنفرانس Huawei Developer 2020 هستند زیرا این غول فناوری در آستانه رونمایی از آخرین نسخه رابط کاربری خود یعنی EMUI 11 قرار دارد. پیش از این کنفرانس، عکس تبلیغاتی رابط کاربری EMUI 11 منتشر شده است.

به‌روزرسانی جدید، ویژگی‌های تازه‌ای را به این رابط کاربری اضافه خواهد کرد. با این حال، تیزر منتشر شده نشان می‌دهد که یک سوپرایز نیز برای کاربران در نظر گرفته شده است.

عکس تبلیغاتی رابط کاربری EMUI 11در پوستر تیزر منتشر شده، عبارت «تلفن فقط یک تلفن نیست ، اما چه چیز دیگری می تواند باشد؟» نوشته شد. این پست همچنین حاکی از آن است که گجت‌های مجهز به EMUI 11 یکپارچه‌سازی خواهند شد. احتمالا این بدان معناست که دستگاه‌های اینترنت اشیا این رابط کاربری را اجرا خواهند کرد یا ادغام عمیق‌تری با آن خواهند داشت. مایکروویو، یخچال و برخی دیگر از لوازم خانگی در پوستر منتشر شده دیده می‌شوند که نشان از تلاش‌های هواوی برای اتوماسیون لوازم خانگی دارد.

تنها چند روز دیگر تا شروع کنفرانس HDC 2020 باقی مانده است و باید دید آیا تلاش‌های هواوی می‌تواند باعث نجات این شرکت از کاهش سهم بازار شود یا خیر.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*