مزدا CX-30 توربو 2021

مزدا CX-30 توربو ۲۰۲۱ معرفی شد

مزدا CX-30 توربو ۲۰۲۱ به صورت رسمی معرفی شد. این کراس اوور ژاپنی اکنون از موتور ۲۵۰ اسب بخاری بهره می‌برد. در ادامه با مشخصات و امکانات این خودرو آشنا خواهیم شد.

طی ماه‌های گذشته در خصوص تولید مزدا CX-30 توربو خبرهای متعددی منتشر شده بود و اکنون این خودروساز ژاپنی به صورت رسمی از مزدا CX-30 توربو ۲۰۲۱ پرده برداشت. مدل توربوی این کراس اوور اکنون از قدرت ۲۵۰ اسب بخاری بهره می‌برد. در ادامه مشخصات و امکانات این کراس اوور ژاپنی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

مشخصات مزدا CX-30 توربو ۲۰۲۱

مزدا CX-30 توربو 2021

مزدا CX-30 توربو ۲۰۲۱ از یک موتور ۴ سیلندر ۲.۵ لیتری توربو اسکای اکتیو جی بهره می‌برد که با سوخت اکتان ۹۳ می‌تواند قدرتی برابر با ۲۵۰ اسب بخار را ارائه دهد، اما طبق اعلام شرکت مزدا اگر از سوخت با اکتان ۸۷ استفاده شود، قدرت تولیدی آن به ۲۲۷ اسب بخار کاهش پیدا خواهد کرد. با این وجود قدرت تولیدی این نسخه از قدرت ۱۸۶ اسب بخاری نسخه استاندارد بیشتر است. علاوه بر قدرت بیشتر، این کراس اوور ژاپنی از سیستم چهار چرخ محرک و سیستم تعلیق اصلاح شده بهره می‌برد که تمامی آنها باعث ارائه یک سواری اسپرت خواهند شد.

مزدا CX-30 توربو 2021

شرکت مزدا برای این خودرو دستیار راننده و تجهیزات ایمنی جدیدی چون ترمز شهری هوشمند و ترمز ترافیک پشتی را در نظر گرفته است. به کمک این سیستم اگه در پشت این کراس اوور مانع یا خودرویی شناسایی شود، ترمزها به صورت اتوماتیک فعال خواهند شد. در این خودرو دستیار ترافیک نیز ارائه شد تا در سرعت‌های مشخص فرمان را کنترل کند. این خودرو از دوربین ۳۶۰ درجه نیز بهره می‌برد.

مزدا CX-30 توربو 2021

کابین این کراس اوور همانند مدل استاندارد بوده و همچنان فضای خوبی را برای سرنشینان فراهم می‌کند. از سایر ویژگی‌های این خودرو می‌توان به خروجی‌های اگزوز بزرگ‌تر در عقب، آینه‌های مشکی و رینگ‌های ۱۸ اینچی استاندارد اشاره کرد. همچنین طراحان نشان توربو را روی در عقب این خودرو درج کرده‌اند. پیش‌بینی می‌شود این خودرو با قیمت ۳۰ هزار دلار روانه بازار آمریکا شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*