امکان حذف برنامه های پیش فرض در گلکسی اس 6 سامسونگ !

رام های اختصاصی شرکت ها که بر روی گوشی های اندرویدی خود نصب می کنند معمولا به همراه چندین نرم افزار پیش فرض عرضه میگردند.نرم افزارهایی که امکان حذف و یا غیر فعال کردن آنها وجود ندارد.سامسونگ تاکنون انتقاد‌های زیادی بابت غیر قابل حذف بودن برنامه‌های پیش‌فرض موجود در گوشی‌های هوشمند خود دریافت کرده است اما ظاهرا این مشکل را در گلکسی اس 6 بر طرف نموده است.

بررسی‌های یکی از اعضای فروم مشهور XDA با نام Jeshter2000 نشان می‌دهد کاربران می‌توانند بسیاری از برنامه‌های پیشفرض روی گلکسی اس6 اج را غیرفعال یا حذف کنند. به این ترتیب امکان حذف برنامه‌های گوگل و سامسونگ فراهم شده است. حتی برنامه‌های مایکروسافت که در پرچمداران جدید سامسونگ حضور دارند، امکان حذف خواهند داشت.به عنوان مثال در این حالت، در صورتی که از برنامه S Voice سامسونگ خوشتان نمی‌آید، می‌توانید آن را حذف و از فرمانبر صوتی برتر گوگل استفاده کنید.

البته باید توجه داشت که امکان حذف برنامه‌های پیشفرض تنها در مدل پیش از انتشار (Pre-Release) دیده شده و ممکن است در ورژن نهایی این محدودیت باز هم اعمال شود. سامسونگ که به قراردادن برنامه‌های بدون امکان حذف شدن در اندرویدهای خود مشهور است، در صورت اعمال این استراتژی جدید می‌تواند قدم دیگری به سمت جذب بیشتر اعتماد کاربران بردارد.

در گذشته نیز سامسونگ اعلام کرده بود که رابط  تاچ‌ویز جدید در گلکسی اس6 و اس6 اج نسبت به نسخه‌های قبلی بسیار سبک‌تر و ساده‌تر شده است. پرچمداران سامسونگ از دهم ماه آتی میلادی راهی بازارهای فروش می‌شوند.

منبع : engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. ماشالاه سامسونگ امسال دیگه میخواد بترکونه فک کنم امسال شرکت همچون htc و apple و sony ورشکست بشن سامسونگ یعنی قدرت………..