برند Cync در CES 2021

برند Cync با لوازم خانگی هوشمندش در CES 2021 حضور پیدا کرد

برند Cync که پیشتر با نام C by GE شناخته می‌شد، همراه لوازم خانگی هوشمند جدیدش شامل یک پریز برق هوشمند،  یک دوربین امنیتی و یک سوئیچر مخصوص فن‌ها در نمایشگاه CES 2021 حضور یافت.

برند C by GE تغییرات بسیار بزرگی را آغاز کرده است. این شرکت تولیدکننده لامپ های هوشمند نام جدیدی را برای خود دست و پا کرده و فعالیت خودش را فراتر از یک تولیدکننده تجهیزات روشنایی گسترش داده است تا اکنون به یک تولیدکننده لوازم خانگی هوشمند تبدیل شود. این تغییرات به دنبال فروش شرکت GE Lighting به شرکت Savant Systems، یک شرکت تولیدکننده لوازم خانگی هوشمند لوکس در ماه مه ۲۰۲۰ انجام گرفته است.

این کمپانی اکنون با برند Cync فعالیت خودش را اپلیکیشن جدیدی آغاز کرده است که گفته می‌شود کاربرپسندتر و سفارشی‌پذیرتر است. این برند یک پریز برق هوشمند برای محیط‌های خارجی، یک سوئیچر هوشمند برای فن‌های سلولی و یک دوربین امنیتی برای محیط‌های داخلی را با خود به نمایشگاه CES 2021 لاس وگاس آورده است. این اولین باری است که سینک (یا همان C by GE سابق) محصولی به غیر از لامپ‌های هوشمند و لوازم جانبی روشنایی را طراحی و تولید می‌کند.

برند Cync در نمایشگاه CES 2021

دوربین امنیتی Cync

دوربین داخلی سینک می‌تواند ویدیوها را مستقیماً روی فضای ابری یا یک کارت SD ضبط و ذخیره کند. این دوربین به یک شاتر با حفظ حریم خصوصی مجهز است که می‌تواند روی لنز را بپوشاند. پریز برق خارجی این کمپانی ماه مارس، دوربین این کمپانی ماه مه و سوئیچ فن آن نیز ماه ژوئن وارد بازار خواهد شد. گرچه قیمت این محصولات هنوز مشخص نیست. علاوه بر این‌ها، برند Cync در حال کار روی یک ترموستات هوشمند نیز هست که اواخر سال ۲۰۲۱ وارد بازار خواهد کرد.

برند Cync در CES 2021

سوئیچکر فن Cync

شرکت C by GE از سال ۲۰۱۵ فعالیت خودش را با عرضه لامپ‌های هوشمندی که با گوشی و از طریق بلوتوث کنترل می‌شوند، آغاز کرد. این محصولات مناسب مشتریانی بودند که قصد داشتند یک لامپ هوشمند را بدون هزینه زیادی تجربه کنند. چرا که در آن زمان هزینه خرید لامپ‌های هوشمند بسیار زیاد بود.

برند Cync در CES 2021

پریز برق Cync

از آن زمان به بعد محصولات این کمپانی تغییرات بزرگی را تجربه نکرده بودند، به جز اینکه لامپ های هوشمند این برند از وای فای هم پشتیبانی می‌کردند و گزینه‌های روشنایی بیشتری به سبد محصولات C by GE اضافه شده بود. اولین گام در گسترش فعالیت‌های این برند، تغییر نام آن به Cync است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*