همراه اول

همراه اول در نصب و راه‌اندازی تعداد سایت‌های جدید رکوردشکنی کرد

همراه اول با نصب و راه‌اندازی ۱۳۳۳ سایت لوکیشن جدید توانست در تاریخ توسعه شبکه تلفن همراه ایران رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اپراتور همراه اول طبق برنامه‌ای جامع و از پیش تعیین شده موفق شد در تاریخ توسعه شبکه تلفن همراه ایران رکورد جدیدی را به ثبت برساند. این اپراتور در مدت کمی بیش از یکسال توانست با وجود سخت‌ترین تحریم‌های ظالمانه علیه ایران حدود ۱۳۳۳ سایت (New Site location) بالغ بر ۴۵۰۰ تکنولوژی ۳G و ۴G را در ۳۱ استان کشور نصب و راه‌اندازی کند. همراه اول این میزان از نصب سایت جدید را با هدف ارتقا کیفیت تلفن همراه کشور و استفاده از فرصت‌های برابر برای تمام هموطنان انجام داده است که یک رکورد بی‌سابقه در صنعت تلکام به‌شمار می‌رود.

رکوردشکنی همراه اول در نصب و راه‌اندازی تعداد سایت‌های جدید

همراه اول

همراه اول طبق اولویت‌ها و دغدغه‌های خود از آذر سال ۹۸ تا به امروز به کمک مهندسان ایرانی شرکت نقش اول کیفیت (بزرگترین شرکت زیرمجموعه همراه‌اول) موفق شد حدود ١٣٣٣ سایت لوکیشن جدید تلفن همراه را در تمامی استان‌های کشور نصب و راه اندازی و ١۵٠٠٠ تکنولوژی ۳G و ۴G را روی سایت‌های موجود اضافه کنند. از سایر ویژگی‌های این پروژه ملی می‌توان به اشتغال‌زایی برای ١۴٠٠ نفر و تلاش یکپارچه ٣۴٠٠ نفر به صورت مستقیم در این پروژه ملی و استفاده از توان داخلی برای ارائه آخرین تکنولوژی‌های روز تلفن همراه به مردم تمامی نقاط کشور اشاره کرد.

این اپراتور در قالب پروژه فاز ۸ توسعه موبایل و برای نصب و راه‌اندازی ۱۳۳۳ سایت لوکیشن جدید بالغ بر ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده تا در دوران کرونا میزان رضایت و دسترسی حداکثری مشتریان به به‌روزترین خدمات ارتباطی افزایش پیدا کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. کمیت زیاد، کیفیت افتضاح