ویدیویی از بدنه آیپد مینی ۴ لو رفت

تا پیش از این شایعه شده بود که اپل دیگر قصد تولید نسخه جدیدی از آیپد مینی را ندارد.اما دیروز لو دهنده جدید و البته پرکار این روز های دنیای فناوری یعنی حساب کاربری @OnLeaks در توییتر تصویر و ویدیویی از بدنه یک تبلت منتشر کرده که به نظر می رسد مربوط به ۴ iPad mini باشد.

این شایعات بر روی خروجی وب‌سایت Nowhereelse ‌قرار گرفته‌اند. سایت Nowhereelse ادعا کرده مثل خبرهایی که پیش‌تر درخصوص این محصول منتشر شده بودند، منبع خبر جدید هم کاملا موثق است.

همانطور که در ویدیو مشاهده می کنید ، آیپد مینی ۴ از نظر طراحی، پیشرفت هایی جزئی نسبت به نسل کنونی آن یعنی آیپد مینی ۳ دارد.در حقیقت طراحی آیپد مینی جدید بسیار شبیه به آیپد ایر ۲ خواهد بود. همانند آیپد ایر ۲ دکمه سایلنت کردن از قسمت بالایی دکمه های کم و زیاد کردن صدا حذف شده است.

همچنین جایگاه میکروفون اصلی به کنار دوربین آیپد مینی نقل مکان کرده است. میکروفون دوم دستگاه نیز اکنون بالای دکمه های کم و زیاد کردن صدا قرار گرفته است. به کمک این میکروفون ها وقتی کاربر با دوربین اصلی فیلم برداری کند، میکروفون کنار دوربین نقش میکروفون اصلی و میکروفون کناری نقش میکروفون دوم جهت از بین بردن نویز ها را ایفا می کند. اما هنگام فیلم برداری با دوربین جلویی دستگاه، وظیفه این میکروفون ها جابه جا می شود.

با توجه به فضای خالی بالای این بدنه فلزی، این بدنه مربوط به نسخه Cellular دستگاه خواهد بود. جایگاه سیم کارت نیز در بخش کناری آیپد مینی ۴ کاملا مشخص است. اپل احتمالا آیپد مینی جدید را همزمان با آیپد ایر۲ در پاییز امسال معرفی خواهد کرد. متاسفانه خبری از مشخصات سخت افزاری تبلت به بیرون درز نکرده است.

منبع : gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*