صفحه نمایش تاشو

صفحه نمایش تاشو اپل توسط شرکت ال جی ساخته خواهد شد

مدتی است که شایعه‌هایی مبنی بر معرفی گوشی اپل با صفحه نمایش تاشو وجود دارد. حالا به نظر می‌رسد که ال جی مسئول ساخت نمایشگر آیفون منعطف خواهد بود.

همانطور که می‌دانید شایعه‌های درباره خروج شرکت ال جی از صنعت گوشی‌های هوشمند وجود دارد، اما امروز یک گزارش از یک رسانه تایوانی به نام DigiTimes منتشر شد. با توجه به این گزارش، اپل به شرکت ال جی (LG Display) سفارش ساخت یک صفحه نمایش منعطف داده است.

صفحه نمایش تاشو

به گفته این منبع شرکت ال جی با وجود اینکه در حال کار روی نمونه‌های اولیه نمایشگر منعطف (برای گوشی رولی) بوده، این سفارش را پذیرفته است. همچنین گفته می‌شود که اپل در آینده در گوشی‌های آیفون از صفحه نمایش تاشو OLED استفاده خواهد کرد.

گزارش‌های منتشر شده در اوایل این هفته، تایید می‌کنند که شرکت اپل در سال 2023 یک گوشی با نمایشگر تاشو عرضه خواهد کرد، همچنین در این گزارش‌ها نکاتی درباره پشتیبانی این دستگاه از Apple Pencil وجود داشت. عرضه یک گوشی هوشمند با صفحه نمایش منعطف در سال 2023، باعث عقب افتادن اپل از شرکت‌های مانند هواوی، سامسونگ و موتورولا می‌شود، زیرا این شرکت‌ها اولین گوشی‌های تاشو خود را در سال 2019 عرضه کرده‌اند. اما این موضوع می‌تواند باعث شود تا اپل اشتباه‌های این شرکت‌ها را تکرار نکند و اولین گوشی تاشو خود را بی نقص به بازار عرضه کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*