آپدیت 21H1 ویندوز 10

آپدیت ۲۱H1 ویندوز ۱۰ با ویژگی‌های جدید از سوی مایکروسافت منتشر شد

به زودی به روزرسانی بزرگی برای کاربران Windows 10 منتشر می‌شود. طبق اعلام مایکروسافت، آپدیت ۲۱H1 ویندوز ۱۰ منتشر شده و به زودی در دسترس تمام کاربران قرار می‌گیرد.

در یک پست وبلاگ منتشر شده توسط جان کابل، مدیریت بخش برنامه ویندوز و معاون ارشد مایکروسافت، ویژگی‌های جدید آپدیت ۲۱H1 ویندوز ۱۰ به طور خلاصه بیان شده است.

تمرکز اصلی این آپدیت، بهبود امنیت، کیفیت و دسترسی از راه دور برای کاربران است. مهم‌ترین ویژگی جدیدی که به ویندوز ۱۰ اضافه می‌شود، امکان تنظیم وب‌کم خارجی به عنوان راهی برای احراز هویت در ویندوز است. این ویژگی به خصوص زمانی که از قابلیت Windows Hello بهره ببرید، بسیار مفید خواهد. همچنین اگر شما از دسکتاپ استفاده می‌کنید و به صورت پیش‌فرض وبکم ندارید، این به روزرسانی به شما کمک بزرگی خواهد کرد.آپدیت 21H1 ویندوز 10

در سایر بخش‌ها، شاهد به روزرسانی Windows Defender خواهیم بود که بعد از آن، عملکرد Application Guard بهبود خواهد یافت. همچنین مشکلی که باعث تاخیر در هنگام باز شدن سندها در Microsoft Defender Application Guard Office بود نیز برطرف خواهد شد.

علاوه بر این‌ها، مایکروسافت شرایط پشتیبانی از سناریوهای دور کاری را بهبود داده و باعث بهینه شدن عملکرد کار افراد دورکار خواهد شد. کاربرانی که در برنامه Beta Insider عضویت دارند، اکنون توانایی بارگیری آپدیت جدید ویندوز را دارند. به زودی این به روزرسانی به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*