تصاویر آیفون تاشو

تصاویر آیفون تاشو طراحی جذاب این گجت را نشان می‌دهند

اخیرا باز هم رندرها و تصاویر آیفون تاشو لو رفته که نشان دهنده طراحی کلاسیک شبیه به آیفون 12 پرو مکس و در عین حال بی‌نظیر این گجت هستند.

ویدیو منتشر شده توسط سویاتسولو الکساندرانوف (Svyatoslav Alexandrov) درواقع نشان می‌دهد که طرح احتمالی شرکت اپل برای یک گوشی تاشو آیفون به شکل ممکن است که عملی شود. با این حال اگر این تصاویر را تماشا کنید، احتمالا متوجه شباهت‌های بسیار بین این گجت و آیفون 12 پرو مکس خواهید شد؛ به نحوی که انگار تمامی قابلیت‌های قدرتمندترین پرچمدار ۲۰۲۰ اپل با گلکسی زد فولد ترکیب شده و حال طرحی جدید و فوق‌العاده را به وجود آورده‌اند.

به هر حال جدای از رندر فوق‌العاده طبیعی و بی‌نظیر فوق، می‌بینیم که گوشی به اصطلاح iPhone Fold در چند رنگ متفاوت ظاهرا می‌شود که عجیب‌ترین آن قرمز است. البته پیش از این نیز شاهد عرضه گوشی آیفون قرمز رنگ بوده‌ایم، اما این مدل سبک جدیدی است که به شدت طرح گوشی تاشو آیفون را جذاب کرده و آن را متفاوت‌تر نشان می‌دهد.

همچنین این اولین بار نیست که ما شاهد تصاویر و طرح‌های ارائه شده از گوشی تاشو آیفون هستیم و پیش از این نیز کاربران و طراحان بسیاری مدل‌های مختلفی از این گجت را به صورت رندر غیر رسمی به تصویر کشیده‌اند. برای مثال می‌توانید مدل زیر را هم تماشا کنید که شباهت بیشتری به سامسونگ گلکسی زد فلیپ دارد و به صورت عمودی خم می‌شود.

با این وجود نکته بسیار مهم درباره طرح فوق شباهت آن به زد فلیپ نیست، بلکه اگر آخر ویدیو را تماشا کنید، متوجه می‌شود که لنز دوربین این گجت قابل تعویض است و به اصطلاح می‌توانید هر نوع لنزی که خواستید مانند تله فوتو یا اولترا واید را توسط محفظه کناری روی آن بیندازید.

به هر حال با توجه به سابقه شرکت آیفون و اینکه اپل هیچگونه تلاشی طی سال‌های اخیر برای تغییر طرح سری آیفون نکرده است می‌توان بیان کرد که احتمال ساخت گوشی تاشو آیفون نیز در حال حاضر فقط یک احتمال است که برای سال‌ها شایعات آن توسط کاربران رد و بدل می‌شود. با این حال اگر اپل بالاخره چنین طرحی را معرفی کند و قصد ساخت یک گوشی تاشو داشته باشد، انتظارات همه از آن به شدت بالا خواهد بود.

همچینن این احتمال وجود دارد که شاهد عرضه یک گوشی رولی به جای تاشو از اپل باشیم؛ چراکه ظاهرا با معرفی گجت رولی ال جی و همچنین شایعات مربوط به آن، ممکن است اپل نیز در کنار سامسونگ، ال جی و سایر سازندگان به سوی آینده برود و طرح ناتمام گوشی تاشو آیفون را برای همیشه کنار بگذارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*