میتسوبیشی اوتلندر 2021

میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۱ پلاگین هیبریدی معرفی شد

میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۱ پلاگین هیبریدی معرفی شد. این خودروساز ژاپنی برای نسخه پلاگین هیبریدی این کراس اوور قوای محرکه جدیدی را در نظر گرفت.

با وجود این که میتسوبیشی اخیرا از نسل جدید اوتلندر پرده برداشت، اما مشتریان مدل پلاگین هیبریدی این کراس اوور همچنان باید از نسل قبلی استفاده کنند. در همین راستا این خودروساز مدل جدید میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۱ پلاگین هیبریدی را معرفی کرده است که هرچند در ظاهر آن شاهد تغییرات چندانی نیستیم، اما این مدل اکنون از قوای محرکه با قدرت بیشتر و باتری بزرگ‌تر بهره می‌برد.

مشخصات میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۱ پلاگین هیبریدی

میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۱ پلاگین هیبریدی اکنون از یک موتور ۲.۴ لیتری ۴ سیلندر جدید بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با ۱۲۶ اسب بخار و گشتاور ۲۰۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند. میتسوبیشی این پیشرانه را جایگزین مدل ۲ لیتری قبلی کرده است که می‌توانست قدرتی برابر با ۱۱۷ اسب بخار و گشتاور ۱۸۶ نیوتن‌متر را تولید کند. همچنین پیشرانه الکتریکی که در محور عقب قرار دارد اکنون به جای ۸۰ اسب بخار قادر به تولید قدرتی برابر با ۹۴ اسب بخار است. به واسطه این به‌روزرسانی‌ها، مجموع قدرت قوای محرکه این کراس اوور به ۲۲۱ اسب بخار افزایش پیدا کرده است.

میتسوبیشی اوتلندر 2021

در کنار افزایش قدرت، میتسوبیشی باتری‌های ۱۲ کیلواتی ساعتی را از این خودرو برداشته است و با مدل‌های بزرگ‌تر ۱۳.۸ کیلووات ساعتی جایگزین کرده است که چنین تغییری میزان برد تمام برقی این کراس اوور را از ۳۵ کیلومتر گذشته به ۴۰ کیلومتر می‌رساند. حداکثر این خودرو نیز در حالت تمام برقی از ۱۲۷ کیلومتر بر ساعت به ۱۳۴ کیلومتر برساعت افزایش یافته است. در بخش قوای محرکه به‌روزرسانی‌های دیگری چون نرم‌ فزار جدید که هماهنگی میان باتری و موتور را ارتقا می‌دهد نیز در نظر گرفته شده است. ضمن این که این کراس اوور اکنون از دو حالت رانندگی جدید اسپرت و برف نیز بهره می‌برد.

میتسوبیشی اوتلندر 2021

میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۱ پلاگین هیبریدی اکنون از تیپ جدید لیمیتد ادیشن در کنار تیپ‌های قبلی SEL و GT برخوردار شده است. این تیپ جدید به جلوپنجره تیره، تریم مشکی در سپرهای جلو و عقب، رینگ‌های ۱۸ اینچی کرومی تیره و سانروف مجهز است. شرکت میتسوبیشی با وجود تمام این تغییرات قیمت این خودرو را نسبت به قبل افزایش نداده است، اما به دلیل برخورداری این مدل از باتری‌های بزرگ‌تر، مشوق مالیاتی فدرال آن به ۶ هزار ۵۸۷ دلار رسیده که نسبت به قبل ۷۵۱ دلار افزایش داشته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*