گوشی ROG Phone 5 ایسوس

گوشی ROG Phone 5 ایسوس با رم ۱۸ گیگابایتی در گیک بنچ دیده شد

راگ فون ۳ یکی از اولین محصولاتی بود که با ۱۶ گیگ رم وارد بازار موبایل شد. ظاهرا گوشی ROG Phone 5 ایسوس را هم باید نخستین دستگاه با رم ۱۸ گیگابایتی بدانیم.

گوشی ROG Phone 5 ایسوس در روز دهم مارس (۲۰ اسفند) معرفی خواهد شد و اگر کمپانی دیگری می‌خواهد عرضه کننده‌ی اولین محصول با رم ۱۸ گیگابایتی باشد؛ باید در کمتر از یک هفته اقدام کند.

گوشی ROG Phone 5 ایسوس

دستگاهی که با رم ۱۸ گیگابایتی در Geekbench تحت آزمایش قرار گرفت، نسخه I005DB این گوشی گیمینگ است. حتما می‌دانید نسخه دیگری هم با شماره مدل I005DA وجود دارد که اخیرا در آزمون صوتی DxOMark بیشترین امتیاز را کسب کرد. تفاوت این دو، وجود لوگوی Tencent Games یا نمایشگر ثانویه در پنل عقب است.

پیش‌تر نسخه DA نیز با رم ۸ و ۱۶ گیگابایتی در پایگاه داده گیک‌بنچ رویت شده بود. این احتمال وجود دارد که ایسوس راگ فون ۵ رم ۱۲ گیگابایتی هم داشته باشد. از دیگر مشخصات فنی آن باید به تراشه اسنپدراگون ۸۸۸ و سیستم عامل اندروید ۱۱ اشاره کنیم.

یک هفته مانده به رونمایی، فروشگاه آنلاین JD صفحه‌ای را روی وب‌سایت خود برای نسخه Tencent این گوشی راه‌اندازی کرده است. البته قیمت واقعی آن هنوز مشخص نیست؛ اما مشتریان می‌توانند  ثبت نام و برای خرید، یک کوپن دریافت کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*