واکسن کرونا

چین تا سال آینده ۵ میلیارد دوز واکسن کرونا تولید می‌کند

رئیس انجمن صنعت واکسن چین اعلام کرد شرکت‌های داخلی این کشور طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا سال آینده ۵ میلیارد دوز واکسن کرونا تولید خواهند کرد.

فنگ دوجیا، رئیس انجمن صنعت واکسن چین اخیرا در سمیناری در دانشگاه پکینگ چین که در خصوص ویروس کرونا و جهانی شدن صنعت واکسن برگزار شد عنوان کرد اکثر شرکت‌های تولیدکننده واکسن چینی روی افزایش کیفیت دوزهای واکسن‌های کرونا توسعه یافته خود در حال تحقیق هستند و قرار است تا پایان سال جاری واکسن‌هایی بر پایه فناوری mRNA نیز در چین تولید شود.

تولید ۵ میلیارد دوز واکسن کرونا تا سال آینده

رئیس انجمن صنعت واکسن چین در ادامه بیان کرد پیش‌بینی می‌کنیم تا سال آینده میلادی حدود ۵ میلیارد دوز واکسن کروناویروس توسط شرکت‌های داخلی چینی به تولید برسد. وی افزود قطعا تا سال آینده ۷۰ درصد از جمعیت چین به صورت کامل در مقابل کروناویروس واکسینه خواهند شد.

گفتنی است اخیرا شرکت سینوواک چین که تاکنون بیش از ۲۰۰ میلیون دوز واکسن کروناویروس تولیدی خود را در چین و ۲۶ کشور دیگر توزیع کرده است اعلام کرد تا پایان سال حدود ۲ میلیارد دوز واکسن را تولید خواهد داد و در همین راستا اخیرا سومین خط تولید این واکسن نیز راه‌اندازی شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. از این چینی ها هم چیز بر میاد. دقیقا چنگیز زمان حال شدن. من این اتفاق را در اینده پیش بینی میکنم.یه ویروسی همه گیری میاد بیشتر کسانی که واکسن زدن مبطلا میکنه .

  2. خوئشون ویروس رو ساختن،اقتصاد دنیا رو به لجن کشیدن،انسانها رو به کام مرگ،یه خورده از جمعیت پیر کشور خودشون هم سقط شدن،عزیزان هموطنم به خاط این کمونیست ها پرپر شدن و خانواده ها داغدار شدن،حالا از فروختن واکسن ها دارن میلیارد میلیارد دلار سود میکنن
    این کشور کمونیست خوب کارشو بلده،الانم که صاحب ایران بی صاحب شده