نسخه بنفش آیفون 12 و لوازم جانبی جدید

نسخه بنفش آیفون ۱۲ آمد؛ دردانه اپل را با رنگ جدید بخرید

کمپانی اپل از نسخه بنفش آیفون ۱۲ و ۱۲ مینی – iPhone 12 & 12 Mini رونمایی کرد. اکنون رنگ‌بندی محبوب‌ترین گوشی‌های جهان به ۵ رنگ مختلف می‌رسد.

پالت رنگی آیفون ۱۲ اپل یک رنگ تازه به خود دید. کمپانی اپل در کنفرانس آنلاینی که امشب برگزار کرد نسخه بنفش آیفون ۱۲ و ۱۲ مینی را رونمایی کرد تا این دو همچنان رنگبندی متنوع‌تری نسبت به مدل‌های پرو داشته باشند.

نسخه بنفش آیفون 12 و لوازم جانبی جدید

پیش فروش این نسخه بنفش رنگ از جمعه آغاز خواهد شد، اما فروش قطعی آن از هفته آینده آغاز خواهد شد. اپل فریم آلومینیومی دور قاب و پنل شیشه‌ای پشتی در این گوشی را با رنگی مشابه طراحی کرده است. اما محافظت از این آیفون خوش رنگ با یک قاب ناهماهنگ چندان جالب نمی‌شود. به همین خاطر است که اپل از یک قاب مگ سیف چرمی جدید با رنگ بنفش پررنگ به همراه یک کیف چرمی برای استفاده روی این نسخه جدید رونمایی کرده است.

نسخه بنفش آیفون 12 و لوازم جانبی جدید

البته قاب‌های سیلیکونی جدیدی در رنگ‌های آبی، سبز پسته‌ای، سبز طالبی و ارغوانی نیز برای آیفون‌های اپل رونمایی شده‌اند. علاوه بر این، یک کیف چرمی با رنگی به نام آریزونا نیز رونمایی شده است. همه‌ی این لوازم جانبی از فردا در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت.

نسخه بنفش آیفون 12 و لوازم جانبی جدید

Greg Joswiak، معاون ارشد بازاریابی اپل در این کنفرانس عنوان کرده است که آیفون ۱۲ محبوب‌ترین گوشی هوشمند در جهان است و با این نسخه بنفش، اکنون دو مدل ۱۲ و ۱۲ مینی مجموعاً در ۵ رنگ متفاوت در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*