مرسدس مایباخ S680 مدل 2022

مرسدس مایباخ S680 مدل ۲۰۲۲ با پیشرانه ۱۲ سیلندر معرفی شد

مرسدس مایباخ S680 مدل ۲۰۲۲ معرفی شد. شرکت مرسدس برای نسخه جدید مایباخ اس ۶۸۰ یک پیشرانه ۱۲ سیلندر با سیستم چهار چرخ محرک را در نظر گرفت. در ادامه با این سدان فوق لوکس آشنا می‌شویم.

با وجود این که مرسدس S65 AMG به عنوان یک محصول مرده شناخته می‌شود، اما مشتریانی که خواهان موتورهای ۱۲ سیلندر هستند می‌توانند این پیشرانه محبوب را در نسخه جدید سدان لوکس مایباخ در اختیار داشته باشند. شرکت مرسدس بنز به صورت رسمی از مرسدس مایباخ S680 مدل ۲۰۲۲ با موتور V12 پرده برداشت.

مشخصات مرسدس مایباخ S680 مدل ۲۰۲۲

مرسدس مایباخ S680 مدل 2022

شرکت مرسدس مایباخ S کلاس ۱۲ سیلندر را با نام مایباخ S680 به بازار عرضه خواهد کرد که از لحاظ ظاهری با نسخه V8 خود هیچ تغییری را تجربه نکرده است، اما اکنون به دلیل برخورداری از پیشرانه ۱۲ سیلندر نشان‌های V12 روی گلگیرهای جلو درج شده و روی صندوق نیز نوشته S680 به چشم می‌خورد.

مرسدس مایباخ S680 مدل 2022

این خودروساز آلمانی مشخصات فنی این موتور ۶ لیتری V12 توئین توربو را به صورت کامل اعلام نکرده است، اما نسل قبلی مایباخ ۱۲ سیلندر از قدرتی برابر با ۶۲۰ اسب بخار و گشتاور ۱۰۰۰ نیوتن‌متر بهره می‌برد. از این رو انتظار می‌رود قدرت این پیشرانه با افزایش جزئی مواجه شده باشد.

مرسدس مایباخ S680 مدل 2022

مرسدس مایباخ S680 مدل ۲۰۲۲ برای نخستین بار در کنار موتور ۱۲ سیلندر از سامانه چهار چرخ محرک ۴Matic نیز بهره می‌برد. همچنین مایباخ اس ۶۸۰ پس از نسخه V8 اولیه و نسخه پایه ۶ سیلندر که اخیرا در چین رونمایی شده به عنوان سومین عضو خانواده مایباخ S کلاس محسوب می‌شود. خبرها حاکی از آن است که مرسدس بنز تصمیم دارد به جای نسخه S65 AMG، نسخه پلاگین هیبریدی جدیدی را به نام S73e با قدرت ۸۰۰ اسب بخار به بازار عرضه کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*