محصولات جدید مدیران خودرو

محصولات جدید مدیران خودرو با تکنولوژی‌های روز در راه بازار ایران

شنیده می‌شود محصولات جدید مدیران خودرو مانند چری تیگو ۸، چری تیگو ۷ پرو و چری آریزو ۶ پرو با تکنولوژی‌های جدید و روز در راه بازار ایران هستند.

اخیرا اخباری از شرکت مدیران خودرو شنیده می‌شود که در سال ۱۴۰۰ محصولات جدیدی چون تیگو ۸، تیگو ۷ پرو، آریزو ۶ پرو و برخی مدل‌های دیگر در کلاس خودروهای لوکس توسط این شرکت به بازار ایران عرضه خواهد شد. برخی مدل‌های جدید به تکنولوزی و فناوری‌های روز چون موتور ۱.۶ TGDI، سیستم ADAS و کنترل صدا مجهز هستند.

موفقیت‌های تیگو ۸ ، یکی از محصولات جدید مدیران خودرو

نمونه بارز نسل جدید خودروهای مدیران خودرو را می‌توان مدل چری تیگو ۸ دانست که در بازارهای روسیه و برزیل که بازارهایی آزاد و با رقابت بالا هستند مورد استقبال بسیار قرار گرفته است. این خودرو توانست در بازار برزیل با وجود خودروهایی چون مرسدس GLB و جیپ compass، این رقبا را پشت سر بگذارد و لقب بهترین شاسی بلند سال را توسط رسانه‌های برزیل از آن خود کند. همچنین تیگو ۸ در سایر بازارها جوایز بسیاری را کسب کرده است.

شرکت مدیران خودرو  به عنوان سومین شرکت بزرگ خودروسازی کشور در سال‌های اخیر همواره در بازار خودروی کشور فعال بوده است. در حالی که تمام برندهای وارداتی، خودروهای مونتازی و بسیاری از برندهای چینی بازار ایران را ترک کرده‌اند، اما شرکت مدیران خودرو قصد دارد تا با ارائه محصولات جدید و تکنولوژی روز راه خود را با قدرت بیشتر ادامه دهد. مدیران خودرو در طول نزدیک به ۲ دهه از فعالیت این شرکت همواره محصولات باکیفیتی مانند تیگو ۷، آریزو ۶، ایکس ۵۵ و…. را به بازار کشور عرضه کرده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*