بازی The Witcher: Monster Slayer

تاریخ انتشار نسخه موبایلی بازی The Witcher منتشر شد

تاریخ انتشار بازی The Witcher: Monster Slayer در نهایت مشخص شد و کمتر از سه هفته دیگر، می‌توانید منتظر انتشار رسمی آن باشید.

سرانجام تاریخ انتشار بازی The Witcher: Monster Slayer برای گوشی‌های هوشمند اندروید و آی او اس مشخص شد.

عناوین واقعیت افزوده (AR) اگرچه ایده‌های نوآورانه‌ای دارند اما هنوز به محبوبیت زیادی نرسیده‌اند؛ بازی Monster Slayer می‌تواند همان اثری باشد که این ژانر را به اوج می‌رساند. شما شاید در نقش ویچر بازی کرده باشید اما این بار می‌توانید به خود ویچر تبدیل شوید و در دنیای واقعی به شکار هیولاها بپردازید.

تاریخ انتشار بازی The Witcher: Monster Slayer

این بازی از چند ماه قبل، به صورت محدود در چند کشور قابل دسترسی بود اما از تاریخ ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۱ (۳۰ تیر ۱۴۰۰) به صورت جهانی منتشر می‌شود و همه‌ی طرفداران شانس تجربه کردن آن را خواهند داشت.

بازی The Witcher: Monster Slayer

این بازی توسط استودیوی اسپوکو (Spokko) ساخته شده و مشابه پوکمون گو، شما را وادار می‌کند که در دنیای واقعی قدم بزنید و با هیولاها و موجودات مختلف مبارزه نمایید. سبک مبارزه بازی، نزدیک به الدر اسکرولز: بلیدز (Elder Scrolls: Blades) است و بسیاری از عناصر نسخه‌های اصلی همانند بمب‌ها و معجون‌ها در این نسخه هم وجود دارد. اتفاقات این قسمت از نظر زمانی، قبل از بازی‌های اصلی مجموعه رخ می‌دهد؛ در دورانی که ویچر هنوز جوان بود و از طریق کشتن هیولاها برای افراد مختلف، کسب درآمد می‌کرد.

علاوه بر این‌ها، عناصر نقش آفرینی نیز در بازی وجود دارد. می‌توانید با شخصیت‌های تحت کنترل هوش مصنوعی (NPCs) گفتگو کنید و تجهیزات خودتان را ارتفا دهید.

کسانی که برای دسترسی سریع‌تر به بازی، در گوگل پلی ثبت نام کرده‌اند، یک شمشیر ویژه (Kaer Morhen Steel Sword) دریافت خواهند کرد که اگر با آن‌ هیولاها را نابود کنید، ۱۰ درصد بیشتر امتیاز تجربه (XP) بدست می‌آورید.

ناگفته نماند که بازی The Witcher: Monster Slayer از مدل تجاری فری تو پلی استفاده می‌کند، بنابر این می‌توانید آن را به صورت رایگان نصب و اجرا کنید اما برای دسترسی به تمامی آیتم‌ها، تجهیزات و اسکین‌های متنوع، باید پول واقعی خرج کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*