فولکس واگن گلف R استیشن 2022

فولکس واگن گلف R استیشن ۲۰۲۲ معرفی شد

فولکس واگن گلف R استیشن ۲۰۲۲ معرفی شد. با معرفی گلف R استیشن خانواده نسل هشتم گلف تکمیل شد. در ادامه با مشخصات و امکانات این خودرو آشنا می‌شویم.

شرکت فولکس واگن با معرفی گلف R استیشن توانست خانواده نسل هشتم گلف را تکمیل کند. این خودرو بر اساس نوع بازار با نام استیت یا واریانت به فروش خواهد رسید و همانند نسخه هاچ بک خود از یک موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر توربو بهره می‌برد که اکنون می‌تواند قدرتی برابر با ۳۲۰ اسب بخار و گشتاور ۴۲۰ نیوتن‌متر را به تولید برساند. یک گیربکس ۷ سرعت دو کلاچه نیز وظیفه انتقال قدرت به تمام چرخ‌ها را بر عهده دارد.

مشخصات فولکس واگن گلف R استیشن ۲۰۲۲

فولکس واگن گلف R استیشن 2022

فولکس واگن گلف R استیشن ۲۰۲۲ ظرف مدت ۴.۹ ثانیه از صفر به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید که نسبت به نسخه هاچ بک خود حدود ۰.۲ ثانیه کندتر است. شرکت فولکس واگن حداکثر سرعت این خودرو را روی ۲۵۰ کیلومتر محدود کرده است، اما مشتریان با سفارش پکیج R پرفورمنس می‌توانند سرعت آن را به ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت افزایش دهند. این پکیج شامل رینگ‌های ۱۹ اینچی بوده و حالت نوربرگ‌رینگ و دریفت را نیز به حالت‌های مختلف رانندگی این خودرو اضافه خواهد کرد.

فولکس واگن گلف R استیشن 2022

وزن گلف R استیشن ۲۰۲۲ نسبت به نسخه هاچ بک خود حدود ۸۰ کیلوگرم افزایش پیدا کرده است، اما در بحث کارایی این افزایش وزن احساس نخواهد شد. فضای صندوق بار این خودرو در حالت عادی ۶۱۰ لیتر است، اما با خواباندن صندلی‌های عقب می‌توان این فضا را به ۱۶۴۲ لیتر افزایش داد. این خودرو نسبت به نسخه هاچ بک خود حدود ۳۴۳ میلی‌متر طول بیشتری دارد.

فولکس واگن گلف R استیشن 2022

این خودرو از قابلیت بکسل تا ۱۹۰۰ کیلوگرم نیز بهره می‌برد. این محصول جدید فولکس واگن از لحاظ طراحی داخلی مشابه نسخه هاچ بک خود است که از ویژگی‌های آن می‌توان به صندلی‌های اسپرت، غربیلک فرمان D شکل، نورپردازی داخلی آبی‌رنگ و تریم فیبر کربنی مصنوعی اشاره کرد.

فولکس واگن گلف R استیشن 2022

قیمت این خودرو اعلام نشده است، اما قطعا قیمت بیشتری را نسبت به نسخه هاچ بک خود خواهد داشت. فولکس واگن گلف آر استیشن جدید قرار است از اواسط ماه آگوست ۲۰۲۱ در بازارهای آلمان، سوئیس و انگلستان عرضه شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*